To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kompas Górski na lato 2018

Kompas Górski na lato 2018

Kompas Górski na lato 2018, czyli kolejne wydanie jedynego w swoim rodzaju, aktualnego przewodnika turystycznego nie tylko na wakacje trafiło w ręce czytelników! Nietuzinkowe wydawnictwo, przygotowane wspólnie przez Fundację Nowin Jeleniogórskich i naszą redakcję, jest dodatkiem specjalnym do wydania „Nowin Jeleniogórskich” z 26 czerwca 2018 r. (dostępnym w sprzedaży także w postaci elektronicznej). Bezpłatne egzemplarze wiosennego „Kompasu Górskiego” wkrótce trafią także do puntów informacji turystycznej i obiektów turystycznych w całym regionie. Znaleźć można je będzie w dobrych hotelach, biurach podróży, obiektach uzdrowiskowych, sportowych i rekreacyjnych. Znacząca część 30-tysięcznego nakładu drukowanej postaci wydawnictwa trafi też do ważnych punktów dystrybucji w innych częściach Polski. Takiego przewodnika nie może zabraknąć w ekwipunku turysty i domach mieszkańców regionu ceniących aktywny wypoczynek w naszej wspaniałej krainie.

W Kompasie Górskim na lato 2018 m.in.:
- Dziesięć cudów Karkonoszy
- Atrakcje Jeleniej Góry
- Wakacje pod Śnieżką
- Magiczna Szklarska Poręba
- Kowary dla aktywnych
- Tyrolska enklawa
- Wędrówki śladami świętych kobiet
- Skarbiec Ducha Gór
- Czar orientu w Przesiece
- Imprezowy zawrót głowy, czyli kalendarz największych i najciekawszych wydarzeń lata i początku jesieni, jakich nie można przegapić
oraz mnóstwo innych informacji przydatnych dla mieszkańców regionu i odwiedzających nas gości. Zapraszamy do lektury!

Uwaga! Jeśli gospodarze obiektów turystycznych, do których wcześniej nie dotarł „Kompas Górski”, chcieliby udostępnić nasz bezpłatny przewodnik swoim gościom, prosimy o kontakt telefoniczny z Fundacją Nowin Jeleniogórskich (tel. 756424420, e-mail: fundacja@fundacjanj.org). Zapraszamy do współpracy.