czerwca 30, 2021 10:04 przed południem

Dzisiaj (30 czerwca) piłkarze KS Karkonosze Jelenia Góra grają na stadionie miejskim przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze mecz barażowy o awans do III ligi. Liczą na wsparcie kibiców. Początek meczu o godz. 18.00

czerwca 23, 2021 11:00 przed południem

Tylko zwycięstwo ze Szwecją czy także remis? Jakie szanse na dalszą grę w Euro 2020 ma polska reprezentacja?

czerwca 22, 2021 09:36 przed południem

Aż dziesięć medali, w tym dziewięć złotych, zdobyli reprezentanci Jeleniogórskiego Klubu Oyama w turnieju o puchar burmistrza Andrychowa. W konkurencji kumite rywalizowało ponad dwustu zawodników i zawodniczek. Z turnieju o puchar burmistrza Józefowa koło Warszawy karatecy z JKO przywieźli trzy krążki: dwa złote i brązowy.

czerwca 21, 2021 09:36 przed południem

W dniach 28 i 30 czerwca 2021 roku odbędą się piłkarskie mecze barażowe o III ligę. Dziś w samo południe Komisja Rozgrywek Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej dokona losowania gospodarza pierwszego spotkania. W dwumeczu zagrają mistrzowie IV ligi grupy zachodniej MKS Karkonosze Jelenia Góra i grupy wschodniej Lechia Dzierżoniów. Obie drużyny prawo udziału w rywalizacji o wyższą ligę zapewniły sobie przed zakończeniem czwartoligowej rywalizacji.

czerwca 20, 2021 10:58 przed południem

W sobotę na bosku w cieplickim Parku Norweskim piłkarze Victorii Jelenia Góra fetowali awans do klasy okręgowej. Mecz z zespołem Czarni Przedwojów zakończył się zwycięstwem jeleniogórzan 4:0. Bramki: 16 minuta Julian Rudnicki, 37 minuta Sebastian Kocot, 68 minuta Adrian Roskowiński oraz 78 minuta ponownie Julian Rudnicki.

czerwca 14, 2021 01:50 po południu

Grają o chwałę i sławę, o zapisanie się na kartach historii, ale i o bardzo duże pieniądze.

czerwca 14, 2021 09:57 przed południem

Piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra pokonali wczoraj Lotnika Jeżów Sudecki 3-0 i są liderem IV ligi Koleje Dolnośląskie, grupa zachód.

czerwca 10, 2021 01:32 po południu

Kiedy pierwszy mecz, z kim zagra Polska? Odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące Euro 2021.

maja 15, 2021 09:49 przed południem

W 26. serii spotkań Koleje Dolnośląskie IV ligi – “zachód” piłkarze Karkonoszy podejmą na własnym stadionie rewelacyjnie spisującą się w rundzie wiosennej Spartę Rudna. Dzisiejsze spotkanie (15.05) będzie hitem tej serii gier, gdyż naprzeciw siebie spotka się wicelider lider rozgrywek (Karkonosze) z 3 zespołem tabeli. Emocji na pewno nie zabraknie!

kwietnia 29, 2021 08:02 przed południem

Piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra sięgnęli po Puchar Polski Podokręgu Jeleniogórskiego Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. W finałowym meczu pokonali 1:0 Lotnik Jeżów Sudecki.

marca 13, 2021 07:53 po południu

Kibice z Jeleniej Góry nie posiadają się w radości. Piłkarze KS Karkonosze Jelenia Góry wygrały dzisiaj (13 marca) z Apisem Jędrzychowice aż 6:0. Mecz rozgrywany był bez udziału publiczności.

grudnia 1, 2020 03:18 po południu

W niedzielę 29 listopada drużyna  żaków Karkonoskiego Klubu Sportowego "JELENIA GÓRA" wystąpiła w turnieju Toyota Cup 2020, którego organizatorem był KP GÓRNIK Wałbrzych. W zmaganiach wystąpiło osiem zespołów, które rywalizowały w 2 grupach. KKS Jelenia Góra trafił do grupy B grając z Duo Soccer Świebodzice, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych oraz Football Academy Wałbrzych.

listopada 27, 2020 07:04 po południu

Zmarł długoletni samorządowiec Jan Hofbauer, radny i przewodniczący Rady Miasta Lubań, pomocnik organizacji CARITAS, działacz sportowy.

września 21, 2020 02:54 po południu

Ustalono już termin dwóch półfinałowych meczów piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Jelenia Góra DZPN. Czwartoligowe drużyny wybiegną na boisko w środę, 7 kwietnia 2021 roku. Obrońca trofeum Apis Jędrzychowice zagra z jeżowskim Lotnikiem (na zdjęciu w strojach biało - niebieskich). Rywalem Włókniarza Leśna będą jeleniogórskie Karkonosze lub Włókniarz Mirsk. To ostatnia i jedyna pucharowa niewiadoma.