To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Złota drużyna karateków z Jeleniej Góry

Złota drużyna karateków z Jeleniej Góry

Aż dziesięć medali, w tym dziewięć złotych, zdobyli reprezentanci Jeleniogórskiego Klubu Oyama w turnieju o puchar burmistrza Andrychowa. W konkurencji kumite rywalizowało ponad dwustu zawodników i zawodniczek. Z turnieju o puchar burmistrza Józefowa koło Warszawy karatecy z JKO przywieźli trzy krążki: dwa złote i brązowy.

W Andrychowie, po dobrych i twardych walkach, często kończonych przed czasem, na najwyższym stopniu podium stanęli: Natalia Grześ, Alan Suchecki, Hanka Grześ, Ola Chojecka, Dawid Mizera, Agata Leonarska, Dawid Gościniak, Rafał Leonarski i Kuba Pietrzykowski. Srebrny medal odebrała Pola Góral.

W Józefowie zawody organizacji WKB Kyokushin odbyły się w pełnych japońskich przepisach – dozwolone były wszystkie możliwe techniki karate kontaktowego. Walczyło trzystu zawodników z 30 polskich klubów. Złote medale zdobyli Rafał i Agata Leonarscy, brązowy Hanna Grześ. Jeleniogórskimi karatekami opiekowali się trener wszystkich wychowanków JKO Rafał Majda (5 dan), sensei Łukasz Grześ (sprawował funkcję sędziego) i Łukasz Leonarski.

Komentarze (1)

Attention delta plus is the end, the last straight, weld up the hatches! is coming!