To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kompas Górski na jesień 2018

Kompas Górski na jesień 2018

Kompas Górski na jesień 2018, czyli kolejne wydanie jedynego w swoim rodzaju informatora turystycznego, poświęconego w całości atrakcjom naszej górskiej krainy, właśnie trafia w ręce czytelników!

Nietuzinkowy przewodnik, przygotowany wspólnie przez Fundację Nowin Jeleniogórskich i naszą redakcję, jest dodatkiem specjalnym do najnowszego wydania „Nowin Jeleniogórskich” z 11 września 2018 r. (dostępnym w sprzedaży także w postaci elektronicznej). Bezpłatne egzemplarze jesiennego Kompasu Górskiego wkrótce trafią także do puntów informacji turystycznej i obiektów turystycznych w całym regionie. Znaleźć można je będzie w dobrych hotelach, biurach podróży, obiektach uzdrowiskowych, sportowych, rekreacyjnych oraz na promocyjnych stoiskach partnerów wydawnictwa podczas największych i najciekawszych wydarzeń organizowanych w najbliższym czasie nie tylko w regionie jeleniogórskim. Znacząca część 30-tysięcznego nakładu drukowanej postaci wydawnictwa trafi bowiem także do ważnych punktów dystrybucji w innych częściach Polski.

Takiego przewodnika nie może zabraknąć w ekwipunku turysty i domach mieszkańców regionu ciekawych tej części świata oraz ceniących aktywny wypoczynek w naszej wspaniałej krainie.

Na łamach Kompasu Górskiego, wydawanego na kolejne pory roku, prezentujemy wszelkiego rodzaju walory turystyczne regionu, skarby przyrody i kultury, ciekawe miejsca, jakie warto odwiedzić, oraz aktualny kalendarz wydarzeń, jakich nie można przegapić.

W Kompasie Górskim na jesień 2018 m.in.:
- Bijące serce karkonoskiej przyrody;
- Jelenia Góra – atrakcyjne miasto na niehandlową niedzielę;
- Galeria w plenerze i 100 ton na kamiennych stopach, czyli niezwykłe atrakcje Szklarskiej Poręby;
- Ciekawie pod Śnieżką, czyli jesienny Karpacz;
- Najbardziej klimatyczne miejsca Kowar;
- Skarby lasu w Lwówku Śląskim;
- Izerski Park Ciemnego Nieba;
- Leśne trasy dla aktywnych w rejonie Świeradowa Zdroju;
- Szlaki dla wędrowców, biegaczy i rowerzystów;
- Tajemnice zamku Grodziec;
- Zapowiedzi i programy największych i najciekawszych imprez jesieni;
oraz wiele innych informacji przydatnych dla mieszkańców regionu i odwiedzających nas gości. Zapraszamy do lektury!

Uwaga! Jeśli gospodarze obiektów turystycznych, do których wcześniej nie dotarł „Kompas Górski”, chcieliby udostępnić nasz bezpłatny przewodnik swoim gościom, prosimy o kontakt z Fundacją Nowin Jeleniogórskich. Wszystkich gestorów branży turystycznej chcących dołączyć do grona partnerów nietuzinkowego przedsięwzięcia i włączyć się do przygotowania kolejnego wydania Kompasu Górskiego, jakie przygotowujemy na zimę 2018/2019 , zapraszamy do współpracy. Fundacja Nowin Jeleniogórskich: tel. 756424410, e-mail: fundacja@fundacjanj.org.