To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Jesienne atrakcje Term Cieplickich

Jesienne atrakcje Term Cieplickich

Termy Cieplickie przygotowały kilka specjalnych atrakcji na tegoroczny październik. 

O ciekawych propozycjach informuje Sabina Robak:

Na początku miesiąca bierzemy udział w jesiennej edycji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Zaczynamy w piątek 5 października od godziny 17:00 i przez cały weekend udzielamy 50% rabatu na całodniowe bilety wstępu do Term Cieplickich.
We współpracy ze spółkami miejskimi, 6 października organizujemy Piknik Komunalny. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy na tereny zielone przy ul. A. Wiłkomirskiego
w godzinach 14:00-18:00. Przygotowaliśmy dużo atrakcji i gadżetów, a główną nagrodą będzie lot balonem.
Stałych klientów, jak również mieszkańców, którzy jeszcze nie mieli okazji skorzystać z naszej oferty strefy Squash&Fitness, zachęcamy do zaplanowania aktywności podczas Dnia Otwartego w sobotę 13 października br. Od godziny 10:00 do 16:00 zapraszamy na darmowe zajęcia fitness. W programie joga, trampoliny, pump, trening na rowerach stacjonarnych oraz TBW. Dodatkowo każdy będzie mógł spróbować swoich sil na korcie do squash’a oraz uzyskać cenne wskazówki od trenera personalnego na strefie treningu funkcjonalnego. Na zajęcia fitness można się zapisać za pomocą aplikacji GymUp! Każdy, kto tego dnia kupi lub doładuje karnet na strefę treningu lub zajęcia fitness, otrzyma od nas voucher na 2 h na basen i strefę SPA oraz super gadżet! Strefa chillout’u, fit przekąski oraz dobra kawa zapewne umili czas podczas przerw między zajęciami.
A na koniec miesiąca szykujemy IV Edycję Mrocznego Pochodu Halloweenowego. Start w środę 31 października o godzinie 18:00 na Placu Piastowskim przed wejściem do parku. Koniec pod termami z konkursem na najupiorniejsze przebranie i przerażającą dynię. Każde przebranie i dynia zgarnia gadżety. Zapraszamy do wspólnej zabawy.