To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Muzyka z morskich głębin

Muzyka z morskich głębin

Kolejny Niedzielny Poranek Muzyczny w jeleniogórskiej filharmonii już 2 kwietnia, o godz. 10.30. Tym razem na najmłodszych melomanów czeka program zatytułowany „W morskich głębinach”. Grać będzie zespół kameralny instrumentów dętych blaszanych. Koncert poprowadzą Agnieszka Gierus i Dominika Łukasiewicz. 

Tym razem będziemy eksplorować morskie głębiny. Wsłuchamy się w niezwykłe dźwięki dobiegające spośród raf koralowych, bo przecież „na morza dnie każdy swobodnie tworzy melodie i śpiewa je! Jesiotr i płaszczka wiele dać też z siebie mogą i tu grać. Wszystko tu w duchu dobrego słuchu, na morza dnie!” - zapowiadają organizatorzy.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na ten właśnie Niedzielny Poranek Muzyczny w Filharmonii Dolnośląskiej. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w najbliższy czwartek, 30 marca 2017, po godz. 14.00. Warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich”. Zapraszamy!