To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Pod Śnieżkę zjadą harleyowcy

Pod Śnieżkę zjadą harleyowcy

Ponad 1000 wspaniałych maszyn, konkursy, parada i koncert Agnieszki Chylińskiej to niektóre atrakcje, czekające na uczestników VIII Pikniku Entuzjastów Harley Dawidson. Zlot zaplanowano od 2 do 5 sierpnia.

Na stoku Relaks przy ul. Obrońców Pokoju w Karpaczu publiczność może pojawić się już 3 sierpnia. O godz. 11 ulica Obrońców Pokoju zamieni się w motocyklowe miasteczko. Zostanie zamknięta dla ruchu samochodów (zostaną wyznaczone objazdy). Dopuszczony będzie wyłącznie ruch motocyklami i ruch pieszy. Okolica zmieni się w miasteczko z Harley Street, strefami koncertowymi, gastronomicznymi i handlowymi, gdzie będą odbywać się ogólnodostępne prezentacje, pokazy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Od godz. 12 do 15 posłuchamy uczestników festiwalu Ikony Rocka. W konkursie wezmą udział soliści oraz zespoły muzyczne. Po piosenkach pora na Mistrzostwa w wolnej jeździe na motocyklu. Wygra ten, kto pojedzie najwolniej wyznaczoną trasą. Będzie także nietypowy i widowiskowy pokaz jazdy ekstremalnej - Harley-Davidson Iron 883 zaprezentowany przez Macieja "Dop" Bielickiego, aktualnego rekordzisty świata w najdłuższym paleniu gumu. Koncerty ruszą od godz. 18. Zagrają Manson Band oraz o godz. 20.15 Metallica Revival Beroun.
4 sierpnia od godz. 10 konkursy i pokazy. Można będzie kibicować uczestnikom. Wielka parada motocykli ruszy o godz. 16 trasą: Olimpijska – Orlinek - Biały Jar - Konstytucji 3-go Maja - Obrońców Pokoju - Harley Street. Zagra grupa Regres. O godz. 20 na scenie pojawi się gwiazda tegorocznego pikniku Agnieszka Chylińska. Koncert .
Zakończenie zlotu 5 sierpnia.

Komentarze (2)

Ściągacie tutaj smród i hałas! to nie jest imnpreza dla tak pięknego miejsca, hałas niesie się po całym KPN. niech was kule! w cywilizowanych panstwach, takie coś jest niedopuszczalne.

Chylińska? Ta, co Panu Prezydentowi podała tort i potem świeciła gołym tyłkiem? Precz! Za koszmarne zaśpiewanie Hymnu Polskiego też powinna być wyłączona ze społeczności katolickiej!