To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kompas Górski na zimę 2018/2019

Kompas Górski na zimę 2018/2019

Kompas Górski na zimę 2018/2019, czyli najnowsze wydanie jedynego w swoim rodzaju przewodnika na rozpoczynający się właśnie sezon turystyczny, poświęconego w całości atrakcjom naszego regionu, czeka na wszystkich zainteresowanych! 

Wydawnictwo, przygotowane wspólnie przez Fundację Nowin Jeleniogórskich i naszą redakcję jest dodatkiem specjalnym do aktualnego numeru „Nowin Jeleniogórskich” z 11 grudnia 2018 r., stali Czytelnicy naszego tygodnika zimowy Kompas mają więc już w rękach. Wkrótce bezpłatne egzemplarze zimowego Kompasu Górskiego na zimę 2018/2019 trafią również do puntów informacji turystycznej i obiektów turystycznych w całym regionie. Znaleźć można je więc także w dobrych hotelach, biurach podróży, obiektach uzdrowiskowych, sportowych i rekreacyjnych w całym regionie. Znacząca część 30-tysięcznego nakładu drukowanej postaci wydawnictwa trafia także do ważnych punktów dystrybucji w innych częściach Polski.

Tego przewodnika nie może zabraknąć w ekwipunku turysty i domach mieszkańców regionu ceniących aktywny wypoczynek w naszej wspaniałej krainie.

Na łamach Kompasu Górskiego, wydawanego na kolejne pory roku, prezentujemy wszelkiego rodzaju walory turystyczne regionu, skarby przyrody i kultury, ciekawe miejsca, jakie warto odwiedzić, oraz aktualny kalendarz wydarzeń, jakich nie można przegapić.

W Kompasie Górskim na zimę 2018/2019 m.in.:
- Skarby Krainy Ducha Gór,
- Nowoczesna Jelenia Góra i jej propozycje,
- Spacer szlakiem jelonków i uroki Borowego Jaru,
- Wizyta w raju u noblisty,
- Bezcenny, piękny i zabójczy śnieg,
- Zaproszenie do Karpacza - miasta zimowych spotkań,
- Czas białego szaleństwa, czyli gdzie na narty,
- Królestwo biegówek i zjazdówek w Szklarskiej Porębie,
- Górskie uzdrowisko Świeradów Zdrój czeka dla gości,
- Kowary propozycją dla zmarzluchów,
- Wycieczki na rakietach i skiturach,
- Propozycje wędrówek dla mniej i bardziej zaawansowanych piechurów,
- Pasjonująca historia dla każdego,
- zapowiedzi największych i najciekawszych imprez zimowych,
- praktyczny informator turystyczny oraz wiele innych informacji przydatnych dla mieszkańców regionu i odwiedzających nas gości.
Zapraszamy do lektury!

Uwaga! Jeśli gospodarze obiektów turystycznych, do których wcześniej nie docierał „Kompas Górski”, chcieliby udostępnić nasz bezpłatny przewodnik swoim gościom, prosimy o kontakt z Fundacją Nowin Jeleniogórskich. Wszystkich gestorów branży turystycznej chcących dołączyć do grona partnerów nietuzinkowego przedsięwzięcia i włączyć się do przygotowania kolejnego wydania Kompasu Górskiego, jakie przygotowujemy na wiosnę 2019 , zapraszamy do współpracy. Fundacja Nowin Jeleniogórskich: tel. 756424410, e-mail: fundacja@fundacjanj.org.