To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Projekt Zima z Termami Cieplickimi

Projekt Zima z Termami Cieplickimi

W lutym Termy Cieplickie wraz z Telewizją TVN zapraszają mieszkańców Jeleniej Góry i turystów do udziału w Projekcie Zima. Zimowa zabawa startuje w Karpaczu 2 i 3 lutego, następnie 9 i 10 lutego zawita do Szklarskiej Poręby, a na koniec 16 i 17 lutego opanuje Świeradów Zdrój. W miasteczku TVN w strefie Term Cieplickich czekać będzie sporo atrakcji, konkursów i animacji.

Pierwszy weekend tegorocznego Projektu Zima zaplanowano pod Śnieżką. Dla wszystkich odważnych przygotowywany jest slalom, który będzie można pokonać na termalnych, śnieżnych bolidach! Dodatkowo w strefie Term gościć będzie zwycięzca Pucharu Świata we freestyle’u kajakowym Tomasza Czaplickiego, z którym spotka się z Oliwier Janiak i porozmawia o jego sportowej pasji.

Po atrakcjach Projektu Zima i białym szaleństwie na stokach idealnym miejscem na relaks i regenerację są Termy Cieplickie. To świetna okazja do wygrzania się w saunach w strefie SPA, czy też w basenach termalnych, z których można wypłynąć na zewnątrz. Wszystkich sympatyków sportów zimowych i mroźnych temperatur zapraszamy do wspólnej zabawy.

Projekt Zima 2019 - Karpacz.jpg