To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kompas Górski na wiosnę 2019

Kompas Górski na wiosnę 2019

Kompas Górski na wiosnę 2019, czyli najnowsze wydanie jedynego w swoim rodzaju przewodnika na rozpoczynający się właśnie sezon turystyczny, poświęconego w całości atrakcjom naszego regionu, czeka już na wszystkich zainteresowanych! 

Wydawnictwo, przygotowane wspólnie przez Fundację Nowin Jeleniogórskich i naszą redakcję jest dodatkiem specjalnym do aktualnego, świątecznego wydania „Nowin Jeleniogórskich” z 16 kwietnia 2019 r., stali Czytelnicy NJ wiosenny Kompas Górski mają więc już w rękach. Elektroniczna wersja papierowego przewodnika dostępna jest też z aktualnym e-wydaniem Nowin Jeleniogórskich. Wkrótce bezpłatne egzemplarze zimowego Kompasu Górskiego na wiosnę 2019 trafią również do puntów informacji turystycznej i obiektów turystycznych w całym regionie. Znaleźć można je więc także w dobrych hotelach, biurach podróży, obiektach uzdrowiskowych, sportowych i rekreacyjnych w całym regionie. Znacząca część 30-tysięcznego nakładu drukowanej postaci wydawnictwa trafia także do ważnych punktów dystrybucji w innych częściach Polski.
Tego przewodnika nie może zabraknąć w ekwipunku turysty i domach mieszkańców regionu ceniących aktywny wypoczynek w naszej wspaniałej krainie oraz ciekawych jej bogactw.
Na łamach Kompasu Górskiego, wydawanego na kolejne pory roku, prezentujemy wszelkiego rodzaju walory turystyczne regionu, skarby przyrody i kultury, ciekawe miejsca, jakie warto odwiedzić, oraz aktualny kalendarz wydarzeń, jakich nie można przegapić.

W Kompasie Górskim na wiosnę 2019 m.in.:
- Karkonoska przyroda budzi się do życia,
- Karpacz kusi ciekawymi wydarzeniami,
- Turystyczne ścieżki w Szklarskiej Porębie,
- Wycieczki dla niezmotoryzowanych,
- Skarby przyrody i historii nad Bobrem,
- Jubilerskie Eldorado,
- Dlaczego warto już dziś zarezerwować czas na Lwóweckie Lato Agatowe,
- Lokalne specjały,
- Mała Japonia u stóp Śnieżki,
- Norweska Dolina pod Szrenicą,
- Czym kuszą Cieplice,
- Zapowiedzi największych i najciekawszych imprez,
- Pierwsze pomysły na wakacje,
- praktyczny informator turystyczny oraz wiele innych informacji przydatnych dla mieszkańców regionu i odwiedzających nas gości.
Na łamach wiosennego Kompasu ogłaszamy także piątą już edycję konkursu fotograficznego ZOBACZ DUCHA GÓR 2019!
Zapraszamy do lektury!

Uwaga! Jeśli gospodarze obiektów turystycznych, do których wcześniej nie docierał „Kompas Górski”, chcieliby udostępnić nasz bezpłatny przewodnik swoim gościom, prosimy o kontakt z Fundacją Nowin Jeleniogórskich. Wszystkich gestorów branży turystycznej chcących dołączyć do grona partnerów nietuzinkowego przedsięwzięcia i włączyć się do przygotowania kolejnego wydania Kompasu Górskiego, jakie przygotowujemy na lato 2019, zapraszamy do współpracy. Fundacja Nowin Jeleniogórskich: tel. 756424410, e-mail: fundacja@fundacjanj.org.