To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

To wydarzyło się w Karkonoszach

Przemysław Semczuk  na Śnieżce

„To wydarzyło się w Karkonoszach - zapomniane historie i ich bohaterowie”. Pod takim hasłem, w sobotę 4 maja w Domku Myśliwskim (poniżej Samotni) odbędzie się spotkanie z autorem książek Przemysławem Semczukiem i przewodnikiem sudeckim Pawłem Jonczykiem. 

Od godziny 10 do 16 opowiadać będą o Georgu Bidwellu, ks. Leonardzie Świderskim, Tadeuszu Steciu, bandzie Kaczówki, „Psychopacie Ciemności” i porwanym samolocie, który rozbił się w okolicy Przesieki. Dla uczestników przewidziane są niespodzianki, w tym losowanie książek Przemysława Semczuka. A jeśli już masz którąś na swojej półce, autor chętnie napisze autograf.

Uwaga! W „Nowinach Jeleniogórskich” z 23 kwietnia 2019 roku piszemy o książce „M jak morderca” napisanej przez Przemysława Semczuka - dziennikarza, publicysty historycznego, autora książek reporterskich opisujących historię PRL-u: „Wampir z Zagłębia”, „Maluch. Biografia”, „Kryptonim Frankenstein”, „Zatajone katastrofy PRL”, „Czarna wołga”. Przemysław Semczuk wydał także opartą na faktach powieść kryminalną „Tak będzie prościej” z akcją osadzoną w karkonoskim krajobrazie, uhonorowaną Srebrnym Kluczykiem 2018 – nagrodą kulturalną NJ. Więcej o tej i innych książkach Przemysława Semczuka w "Nowinach Jeleniogórskich" oraz w publikacjach, do których odnośniki znajdują się poniżej. Zapraszamy do lektury! 

Tak będzie prościej.jpg
M jak morderca.png
Wybrałem Polskę.jpg

Komentarze (3)

W domku Myśliwskim poniżej Samotni???Gdzie to to jest panie Sławku

Doedukuj się...

Poniżej "Samotni".