To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kompas Górski na jesień 2019

Kompas Górski na jesień 2019

Kompas Górski na jesień 2019 – najnowsze wydanie jedynego w swoim rodzaju przewodnika regionalnego na aktualny sezon turystyczny jest już w rękach Czytelników! 

Nietuzinkowe wydawnictwo, w całości poświęcone wszelkiego rodzaju atrakcjom turystycznym Sudetów Zachodnich, przygotowane wspólnie przez Fundację Nowin Jeleniogórskich i naszą redakcję, było dodatkiem specjalnym do wydania „Nowin Jeleniogórskich” z 17 września 2019 r. (dostępnym w sprzedaży także w postaci elektronicznej). Bezpłatne egzemplarze jesiennego „Kompasu Górskiego” trafiły już także do puntów informacji turystycznej i obiektów turystycznych w całym regionie. Znaleźć można je w dobrych hotelach, biurach podróży, obiektach uzdrowiskowych, sportowych i rekreacyjnych. Znacząca część 30-tysięcznego nakładu drukowanej postaci wydawnictwa trafia także do ważnych punktów dystrybucji w innych częściach Polski.

Takiego przewodnika nie może zabraknąć w ekwipunku turysty i domach mieszkańców regionu ceniących aktywny wypoczynek w naszej wspaniałej krainie oraz ciekawych jej bogactw.
Na łamach Kompasu Górskiego, wydawanego cyklicznie na kolejne pory roku, prezentujemy wszelkie walory turystyczne regionu, skarby przyrody i kultury, bogactwo historii, ciekawe miejsca, jakie warto zobaczyć oraz kalendarz wydarzeń, jakich nie można przegapić.

W Kompasie Górskim na jesień 2019 m.in.:
- Jesienne życie karkonoskiej przyrody,
- Savoir-vivre wędrowców,
- Cieplicki Szlak Spacerowy,
- Borowy Jar dawniej i dziś,
- Szklane skarby w Jeleniej Górze,
- Górski ogród pełen kwiatów,
- Teatr na najwyższym poziomie,
- Sudeckie imperium Walonów,
- Co góruje nad Karpaczem,
- Atrakcje Krainy Wygasłych Wulkanów,
- Kaczawskie single tracki,
- Szklarska Poręba dla rowerzystów,
- Izerska legenda,
- Opowieść o Palakach i Gerharcie Hauptmannie,
- Książki do plecaka,
- Praktyczny informator przydatny mieszkańcom regionu i odwiedzającym nas gościom.

Na łamach Kompasu Górskiego zachęcamy także do udziału w piątej już edycji konkursu fotograficznego ZOBACZ DUCHA GÓR, do którego wciąż jeszcze zgłosić można swoje prace.

Zapraszamy do lektury!

Uwaga! Jeśli gospodarze obiektów turystycznych, do których wcześniej nie dotarł „Kompas Górski”, chcieliby udostępnić nasz bezpłatny przewodnik swoim gościom, prosimy o kontakt. Wszystkich gestorów branży turystycznej chcących dołączyć do grona partnerów nietuzinkowego przedsięwzięcia, włączyć się do przygotowania kolejnych wydań Kompasu Górskiego i przedstawić swoją ofertę na ich łamach , zapraszamy do współpracy. Fundacja Nowin Jeleniogórskich: tel. 756424410, e-mail: fundacja@fundacjanj.org