To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kompas Górski na zimę 2019/2020

Kompas Górski na zimę 2019/2020

Kompas Górski na zimę 2019-2020, czyli najnowsze wydanie jedynego w swoim rodzaju przewodnika regionalnego na aktualny sezon turystyczny jest już w rękach Czytelników! Takiego przewodnika nie może zabraknąć w ekwipunku turysty i domach mieszkańców regionu ceniących życie i aktywny wypoczynek w Krainie Ducha Gór oraz ciekawych jej bogactw.

Nietuzinkowe wydawnictwo, w całości poświęcone wszelkiego rodzaju atrakcjom turystycznym Sudetów Zachodnich, przygotowane wspólnie przez Fundację Nowin Jeleniogórskich i naszą redakcję, jest dodatkiem specjalnym do aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich” z 17 grudnia 2019 r. (dostępnego w sprzedaży także w postaci elektronicznej). Bezpłatne egzemplarze zimowego „Kompasu Górskiego” trafiają już także do puntów informacji turystycznej i obiektów turystycznych w całym regionie. Znaleźć można je w dobrych hotelach, biurach podróży, obiektach uzdrowiskowych, sportowych i rekreacyjnych. Znacząca część 30-tysięcznego nakładu drukowanej postaci wydawnictwa trafia także do ważnych punktów dystrybucji w innych częściach Polski.

Na łamach Kompasu Górskiego, wydawanego cyklicznie na kolejne pory roku, prezentujemy wszelkie walory turystyczne regionu, skarby przyrody i kultury, bogactwo historii, ciekawe miejsca, jakie warto zobaczyć, oraz kalendarz wydarzeń, jakich nie można przegapić.

W Kompasie Górskim na zimę 2019-2020 m.in.:
- Zimowe życie karkonoskiej przyrody;
- Poradnik gdzie na narty;
- Łyk ze świeradowskiego zdroju;
- Atrakcje pod Śnieżką i Szrenicą;
- Wyprawa tam, gdzie żegnają i witają słońce;
- Wycieczka na rakietach śnieżnych wokół Karpacza;
- Magnetyczna Szklarska Poręba;
- Cudne bieganie na Polanie Jakuszyckiej;
- Geopark w Krainie Wygasłych Wulkanów;
- Pasjonujące dzieje serca miasta, czyli historyczny spacer wokół jeleniogórskiego ratusza;
- O zachowaniu na trasach dla narciarzy i piechurów oraz bezpieczeństwie w górach;
- Magiczne kadry 2019, czyli prace laureatów piątej edycji konkursu fotograficznego Zobacz Ducha Gór;
- Praktyczny informator, przydatny mieszkańcom regionu i odwiedzającym nas gościom.
Zapraszamy do lektury!

Uwaga! Jeśli gospodarze obiektów turystycznych, do których wcześniej nie dotarł Kompas Górski, chcieliby udostępnić nasz bezpłatny przewodnik swoim gościom, prosimy o kontakt. Wszystkich gestorów branży turystycznej, chcących dołączyć do grona partnerów nietuzinkowego przedsięwzięcia, włączyć się do przygotowania kolejnych wydań Kompasu Górskiego i przedstawić swoją ofertę najego łamach, zapraszamy do współpracy. Fundacja Nowin Jeleniogórskich: tel. 756424410, e-mail: fundacja@fundacjanj.org