To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Szykujemy Kompas Górski na wiosnę i lato 2020!

Szykujemy Kompas Górski na wiosnę i lato 2020!

Dramatyczna sytuacja spowodowana zagrożeniem koronawirusem postawiła świat na głowie i boleśnie zweryfikowała wszystkie nasze plany na najbliższy czas. Paraliż ruchu turystycznego sprawił, że z oczywistych przyczyn wstrzymaliśmy przygotowania do wydania wiosennego Kompasu Górskiego w zapowiadanym wcześniej terminie. Nie tracimy jednak nadziei, że życie prędzej niż później wróci do normy i rok 2020 dla turystyki nie jest jeszcze zupełnie stracony. Dlatego, po konsultacjach z potencjalnymi partnerami tego przedsięwzięcia, rozpoczynamy przygotowania do zmodyfikowanego, pierwszego w tym roku, wydania Kompasu Górskiego – tym razem jednego na wiosnę i lato 2020. Dokładna data wydania najnowszego Kompasu zależeć będzie od sytuacji w kraju i możliwości ponownego uruchomienia życia turystycznego regionu. Na bieżąco konsultować i ustalać będziemy ją z finansowymi partnerami przedsięwzięcia, którzy zdecydują się w nim uczestniczyć. 

Jeśli planujecie Państwo błyskawiczny powrót do życia i – jeśli tylko będzie to możliwe - przyjmowanie gości w swoich obiektach już w najbliższych miesiącach, oraz chcecie, by Wasza oferta znalazła się w cieszącym się wielkim zainteresowaniem, jedynym w swoim rodzaju informatorze turystycznym, poświęconym w całości atrakcjom naszej górskiej krainy – pilnie skontaktujcie się z nami! Możecie dołączyć do grona partnerów Kompasu Górskiego na wiosnę i lato 2020!

Na łamach tego szczególnego przewodnika, wydawanego na kolejne pory roku, prezentujemy wszelkiego rodzaju walory turystyczne regionu, skarby przyrody i kultury, ciekawe miejsca, które warto odwiedzić, oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń, jakich nie można przegapić.

Chcemy, by planowane właśnie, wiosenno - letnie wydanie Kompasu, przygotowywanego wspólnie przez Fundację Nowin Jeleniogórskich i redakcję NJ, ukazało się na przełomie maja i czerwca 2020 r. Niezmiennie pozostać ma dodatkiem specjalnym do jednego z aktualnych wydań "Nowin Jeleniogórskich” (dostępnych w sprzedaży także w postaci elektronicznej). Bezpłatne egzemplarze zimowego Kompasu Górskiego trafią także do puntów informacji turystycznej oraz obiektów turystycznych w całym regionie. Znaleźć można je będzie w dobrych hotelach, biurach podróży, obiektach uzdrowiskowych, sportowych, rekreacyjnych oraz na promocyjnych stoiskach partnerów wydawnictwa podczas największych i najciekawszych wydarzeń, organizowanych w najbliższym czasie nie tylko w regionie jeleniogórskim.
Znacząca część 30-tysięcznego nakładu drukowanej postaci wydawnictwa trafi również do ważnych punktów dystrybucji w innych częściach Polski.

Gestorów branży turystycznej, chcących dołączyć do grona partnerów nietuzinkowego przedsięwzięcia i zaistnieć w najnowszej edycji wydawnictwa, które trafi do rąk Czytelników jeszcze przed początkiem lata, zapraszamy do współpracy. To szansa, by zaistnieć w Kompasie Górskim na najbliższy sezon turystyczny.

Do współpracy zapraszamy także gospodarzy obiektów turystycznych, którzy chcą udostępnić nasz bezpłatny przewodnik swoim gościom.
Wszystkich, którzy chcą dołączyć do grona partnerów Kompasu Górskiego, prosimy o kontakt:

Fundacja Nowin Jeleniogórskich
tel. 756424420
e-mail: fundacja@fundacjanj.org