To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Ale książka! – „Ja, Judaszka”

Ale książka! – „Ja, Judaszka”

Debiut literacki Ewy Bartkowskiej „Ja, Judaszka”. Miejsce zamieszkania - kiedyś blisko Jeleniej Góry a obecnie blisko Wrocławia.

Młoda dziewczyna z małej wsi trafia do szkoły średniej (w Jeleniej Górze) i tu zaczyna się... historia wielkiej miłości między młodziutką dziewczyną z duszą humanistki a dojrzałym mężczyzną po przejściach i to nie będzie tajemnicą - nauczycielem matematyki i Jej wychowawcą. Skandal? Nuda? No nie, ich miłość jest pretekstem do dojrzałej analizy uczucia z punktu widzenia głównych bohaterów Alicji i Wiktora. Dokonywanie wyborów, odwaga w podejmowaniu decyzji, życie na własny rachunek i poszukiwanie szczęścia – każdy może tu znaleźć odrobinę siebie. Książka budzi wiele emocji a jakie? Zachęcam do lektury bo książka warta jest naszej uwagi.

Ewa Bartkowska pojawi się na spotkaniu autorskim 21 stycznia 2015 roku o godz.17.00 w Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze przy ul. Bankowej 27 (III p.).
W trakcie spotkania będzie można zakupić książkę „Ja, Judaszka” w promocyjnej cenie Wydawnictwa Janka i z autografem autorki.
Zapraszamy