To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.
kwietnia 9, 2013

Nawet 60 tysięcy złotych może kosztować odbudowa zniszczeń, jakie poczynił w budynku po byłym przedszkolu w Kowarach włamywacz. Policja już go zatrzymała.

kwietnia 3, 2013

Na wyjątkowo skuteczny opór natrafił 22-latek, który minionej nocy zaatakował kobietę wysiadającą z autobusu w Jeleniej Górze. Napastnik usiłował wyrwać jej torebkę, ale nie udało mu się to.

lutego 28, 2013

Dziesięć lat więzienia za sześć przestępstw to konsekwencje, które mogą spotkać 23-letniego jeleniogórzanina. Mężczyzna w ciągu trzech ukradł w sumie 50 litrów paliwa.

lutego 26, 2013

Odzież, telefony komórkowe i rower górski w sumie 8 tysięcy złotych tyle wynosił łup 19-latka, którego zaaresztowała przed weekendem jeleniogórska policja.

lutego 24, 2013

Chwila nieuwagi i już sąsiad może splądrować ci garaż albo komórkę. Przekonał się o tym mieszkaniec gminy Mysłakowice, którego niedawno okradziono.

lutego 15, 2013

Taką metodą posługiwał się 20-latek, którego we wtorek zaaresztowała policja z Karpacza. Mężczyzna kosztem turystów zgromadził łup wartości nawet 10 tysięcy złotych.

lutego 11, 2013

Kilkadziesiąt kilogramów węgla ukradł z piwnicy 52-latek, którego zatrzymała ostatnio policja. Piwnicę opróżnił z opału za pomocą worków, które wynosił z niej całą noc.

stycznia 12, 2013

Dziesięć lat grozi 23-latkowi, który rozbierał tory kolejowe, ogrodzenie jednej ze szkół, a następnie sprzedawał to wszystko na skupie złomu. To tylko trzy z jedenastu przestępstw, jakie ma na swoim koncie zatrzymany podejrzany.

grudnia 16, 2012

Policja ostrzega przed nieuważnym robieniem zakupów podczas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, zwłaszcza w dużych sklepach. Oto kilka rad jak się w nich zachowywać, by nie paść ofiarą złodzieja.

grudnia 7, 2012

Za kradzieże na tzw. „wyrwę” odpowie 19-latek zaaresztowany w środę przez jeleniogórską policję. Jego ofiarami padło kilka osób. Łącznie stracili około 3000 złotych.

listopada 9, 2012

58 tyle razy dwóch mieszkańców Karpacza włamywało się i okradało zaparkowane u podnóża Karkonoszy pojazdy. Policja już zabezpieczyła stosy nawigacji samochodowych, telefonów komórkowych, kosmetyków, walizek z odzieżą, które znalazła w mieszkaniach mężczyzn. Było to w czwartek.

listopada 3, 2012

Czternaście par butów padło łupem 16-latka, który ukradł je w lipcu ze sklepu. To nie wszystko. Chłopak włamywał się do altanek i plądrował skup złomu. Jest już rękach policji.

października 29, 2012

2,5 tys złotych był wart sprzęt, który we wrześniu ukradł z magazynku jednej z jeleniogórskich firm mężczyzna. Jego druga próba kradzieży się nie powiodła. 29-latek z powiatu lwóweckiego został zatrzymany przez policję.

października 17, 2012

Z całym sprzętem do kradzieży paliwa został dwa dni temu zatrzymany 29-latek z Bogatyni, który od lipca popełnił siedem przestępstw z tym związanych i nie tylko.

października 8, 2012

Czternaście sztuk stalowych zasuw czerpni powietrza padło łupem trójki złodziei, którzy włamali się w piątek do jeleniogórskiej firmy.

września 1, 2012

Dwadzieścia pięć kradzieży z włamaniem dopuścił się od marca do sierpnia zatrzymany przez policję z Karpacza mężczyzna. Tyle dokonał ich na własną rękę, pozostałe jeszcze piętnaście razem z 25-letnim wspólnikiem. Obaj siedzą w areszcie.

lipca 20, 2012

Za pięciokrotną kradzież elementów metalowych został zatrzymany w środę 25-latek. Mężczyznę ujęli jeleniogórscy policjanci.

lipca 12, 2012

Nawet pięć lat grozi mężczyźnie, który w nocy z niedzieli na poniedziałek ukradł w Jeleniej Górze psa rasy husky.

lipca 2, 2012

O szczęściu w nieszczęściu może mówić właściciel poloneza, któregp samochód został skradziony w ubiegłym tygodniu z Zabobrza. 31-latek, który to zrobił, jest już w rękach policji. Razem z nim udało się zatrzymać także pojazd. To nie wszystko, co mężczyzna zdążył w warunkach recydywy przeskrobać.

 

lutego 24, 2012

W ostatniej chwili udało się wczoraj zatrzymać 19-letniego Roma, który próbował okraść kowarski posterunek.

stycznia 19, 2012

Za seryjną kradzież drewna zostali zatrzymani dwaj chłopcy w wieku 15 lat. Złodzieje kradli drewno głównie z prywatnych posesji na terenie gminy Mysłakowice, a raz sami wycięli drzewo.