To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Złodziej samochodu z Zabobrza złapany

O szczęściu w nieszczęściu może mówić właściciel poloneza, któregp samochód został skradziony w ubiegłym tygodniu z Zabobrza. 31-latek, który to zrobił, jest już w rękach policji. Razem z nim udało się zatrzymać także pojazd. To nie wszystko, co mężczyzna zdążył w warunkach recydywy przeskrobać.

 

31-latka zdradziła wzbudzająca podejrzenia jazda samochodem. Policjanci zauważyli poloneza ze środy na czwartek, kiedy zygzakiem przejeżdżał ulicą Ptasią. W trakcie badania okazało się, że mężczyzna miał nie tylko 1,4 promila alkoholu, ale także prowadził cudzy samochód. Świadczył o tym brak kolumny kierownicy i kluczyka. Samochód uruchomił poprzez zwarcie kabli. Jak się później okazało polonez zniknął sprzed jednego z bloków na Zabobrzu tej samej nocy. Mężczyzna zanim został zatrzymany zdążył jeszcze zatankować pojazd na 100 złotych i uciec ze stacji. Na domiar wszystkiego nie miał prawo jazdy, a przestępstwo popełnił w warunkach recydywy. Za popełnione czyny może trafić nawet na 10 lat do więzienia.

Komentarze (3)

Bez kolumny kierowniczej daleko by nie zajechał-na pewno chodzi o obudowę plastikową kolumny kierowniczej!

nie dość kradzionym, nie dość że bez prawka, nie dość że pijany, to jeszcze zatankował.. haha! braaaawo, guinness się szykuje!

Ludzie to się potrafią bawić !