To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zawiła i Obrębalski - mamy wstępne wyniki

Tak wynika z nieoficjalnych, cząstkowych wyników, które otrzymaliśmy. Wszędzie obaj kandydaci na urząd prezydenta Jeleniej Góry mają dużą przewagę nad pozostałymi.

Marcin Zawiła zdecydowanie wygrał w „Muflonie”, otrzymał 260 głosów, podczas gdy Marek Obrębalski 160. Na Placu Piastowskim było podobnie 145:95. Na Zawiłę głosowało też większość mieszkańców Goduszyna – 68, podczas gdy na Marka Obrębalskiego 30. Obrębalski wygrał natomiast w Książnicy Karkonoskiej, otrzymał 79 głosów, podczas gdy obecny prezydent 71. Po tych wynikach widać wyraźnie, że obaj przewodzą stawce. Dla przykładu, trzeci w Książnicy Karkonoskiej był Paweł Wilk – otrzymał 30 głosów, a czwarty – Piotr Paczóski – 25.
Są to jeszcze nieoficjalne wyniki, ale wskazują na pewną tendencję. Na ich podstawie trudno wskazać zwycięzcę, ale można przypuszczać, że będzie druga tura i że dojdzie w niej do powtórki sprzed 4 lat.

 

Wstępne i nieoficjalne dane z 9 obwodowych komisji wyborczych mówią o ok. 30-procentowym poparciu dla M. Zawiły, 26-procentowym dla M. Obrębalskiego oraz o 15-procentowym dla P. Wilka i T.Lewandowskiego.

 

AKTUALIZACJA

Według najnowszych informacji, jakie uzyskaliśmy w poniedziałek rano, Marcin Zawiła uzyskał 7899 głosów, na Marka Obrębalskiego głosowało 6655 osób. Ci dwaj kandydaci zmierzą się w drugiej turze. Trzeci wynik uzyskał Tadeusz Lewandowski - 3539 głosów, czwarty Paweł Wilk - 3024 głosy, piąty - Piotr Paczóski - 1299.

 

 

 


 

IMG_8764.JPG
IMG_8770.JPG
IMG_8774.JPG
IMG_8775.JPG
IMG_8781.JPG
IMG_8788.JPG
IMG_8789.JPG
IMG_8792.JPG
IMG_8796.JPG
IMG_8804.JPG
IMG_8805.JPG
IMG_8816.JPG
IMG_8821.JPG

Komentarze (58)

A co na to wyborcy z zabobrza

WROCŁAWSKIM SŁOIKOM JELENIA GÓRA MÓWI STANOWCZE NIE !!!

Jak mnie bawi jak ludzie podłapują hasła których nie rozumieją. Czy Pan wie kogo potocznie nazywa się "słoikiem" i skąd się wzięło to powiedzenie? W Jeleniej Górze nie ma słoików! To nie jest kierunek migracji. To my jesteśmy słoikami we Wrocławiu ;) Zero mózgu...

Głuрcze! "Słoikiem" nazywano wszystkich przyjezdnych do Warszawy, a więc także wrocławian. Jeśli wrocławianie przyjeżdżają też do naszego regionu, to też ich można nazwać słoikami. Sam piszesz o czymś czego nie rozumiesz. Kup se butelkę i się z nią zabawiaj zamiast trollować na forach.

Widzisz "słoju szanowny", Wrocław przyjeżdża do Jeleniej po drodze do Pragi i Karpacza a Jelenia przyjeżdża do Wrocławia brać najpodlejsze stanowiska pracy, których wrocławianie nie chcieli obsadzić.
Jak masz jakieś wątpliwości to stań sobie wcześnie rano w poniedziałek w Strzegomiu czy Kaczorowie i zobacz w którą stronę jadą samochody z bla****i DJ.

Masz jakieś dowody na swoją tezę? Nie sądzę. Bo wyssałeś ją sobie z palca. A teraz porównaj sobie ilu wrocławian przyjeżdża w nasze góry na weekendy, w wakacje, święta itd., a ilu mieszkańców Jeleniej Góry pracuje we Wrocławiu. Możesz się nieźle zdziwić. Nie tylko w poniedziałek warto stanąć w przy drodze Kaczorowie, ale też w piątek, sobotę czy niedzielę. Nota bene ci dojeżdżający do pracy są głównie dlatego, że Wrocław zagrabił większość urzędów, siedzib instytucji itd., a więc i tak mieszkańcy Dolnego Śląska składają się, żeby wrocławianie mieli pracę (bo mieszkańców Wrocławia pracuje tam zdecydowanie najwięcej).

I co, łyso ci, mondralo na poziomie gimnazjum?

Słoiczku o maluczkim zakręconym rozumku, otóż wy jeszcze gorzej , zwani jesteście "siatkarzami", przyjeżdżacie na jeden dzionek by nie wydawać na nocleg i zamiast po górach chodzicie z siatą p Biedronce, żeby zaoszczędzić na knajpach. ZAŁOSNE !!!

W całej Polsce ludzie głosują inaczej, nawet we Wrocławiu są inne tendencje, a u nas Czerwona Kotlina, której od PRLu przewodzi pani Zosia. Nie dziwcie się później pustaki, że pracę mają tylko wybrańcy, a wy musicie spitalać jak najdalej stąd!

Pustakiem to ty jesteś przygłuрie. Spadaj do swojej wsi Wrocław i nie truj na naszym portalu, рalancie.

Brak ci argumentów urzędniczy darmozjadzie betonowy?! Im mniejsza frekwencja, tym lepiej dla was i "rodowitością" sobie gęby nie wycieraj, bo to nie zasługa, choć ja też się tu urodziłem. Na rodowitość powołują się ci co mają g*wno do powiedzenia, a tę jedyną swoją zasługuę zawdzięczają czerwonej zarazie, która ich tutaj spłodziła.

Spadaj pajacu. Twoje "argumenty" to jedynie obrzucanie błotem. Musisz być jakimś zakompleksionym burakiem ze wsi wrocław (pisownia celowa małą literą).

Przypominam ci, że jesteś na publicznym forum a nie w twoim domu przy obiedzie więc uważaj jak się zwracasz do innych.
Ja też pracuję we Wrocławiu a mieszkam i płacę podatki w Jeleniej i z doświadczenia mogę napisać, że jak ktoś pisze o "wrocławskich słoikach" to na 99% bezrobotny patol co za pracą nie pojechał by nawet z zabobrza do cieplic.

Przeczytaj gаmoniu swoje wpisy, a potem pouczaj innych co do zasad kultury. Ty jej masz najmniej. Widać, że już nabrałeś wrocławskich zwyczajów, burаk pełną gębą.

No i na kogo tu głosować w drugiej turze? Z tych dwóch, to lepszy jest chyba jednak Obrębalski. Miał jakiś pomysł na to miasto i wie jak pozyskiwać pieniądze z Unii. No i stawia przede wszystkim na poprawę komunikacji z Wrocławiem, a wszyscy wiemy, że póki co droga do Wrocławia jest... zawiła. Obrębalski ma dobre układy we Wrocławiu, więc będzie potrafił załatwić od nich kasę na łącznik z S3 w Bolkowie. A bez tych układów będzie ciężko, bo jak wiadomo pieniądze na drogi są rozdawane we Wrocku... Bez dobrej drogi do Wrocławia to miasto nigdy się nie podniesie z kolan.

Na co miał pomysł? Na Jelenią? To najgorszy prezydent Jeleniej Góry od 1989 r., który nie tylko był burakiem w stosunku do swoich podwładnych, ale i do mieszkańców!
I żadnych pleców we Wrocławiu nie ma, jest zwykłym podnóżkiem Dutkiewicza, który obraził się na PO i przyłączył do niego gdy ta nie poparła go w wyborach!

A te bzdury o poprawie komunikacji z Wrocławiem to możesz sobie między bajki włożyć! Po pierwsze prezydent miasta za wiele do gadania nie ma, po drugie patrząc z perspektywy lat komunikacja z Wrocławiem jest świetna i lepsza nie będzie bo nie ma takiej możliwości. I albo jesteś zaściankowym burakiem, który we Wrocławiu był ostatnio 10 lat temu i nie ma pojęcia o regionie, albo zwyczajnie kłamiesz!

Drogi Edku - nie będę Ciebie wyzywał na forum - nie widzę sensu w tym, żebyśmy się wzajemnie obrażali z powodu wyborów. Nie jestem "zaściankowym burakiem" jak mnie określiłeś, ale osobą, która pracuje za granicą i regularnie przyjeżdża do Jeleniej Góry, korzystając z lotniska we Wrocławiu. Wiem jak wyglądają połączenia pomiędzy Wrocławiem a Jelenią Górą i dobrze wiem, że w ostatnich latach znacząco poprawiła się komunikacja kolejowa (albo raczej powróciła do stanu normalności sprzed II Wojny Światowej). Nie nazwałbym jednak połączenia drogowego świetnym, szczególnie, że w wielu miejscach trzeba zwalniać do 50km/h. Myślę, że również i Ty chętnie przejechałbyś się po całej trasie 110km/h. Uwierz mi, że komunikacja może być lepsza i kiedyś będzie. Naprawdę nie musimy się wyzywać tylko dlatego, że będziemy głosować na innych kandydatów. Kiedy zaczynałem pracować na Zachodzie byłem zaskoczony, że ludzie rozmawiali ze sobą o polityce i mimo, że mieli zupełnie inne poglądy, to nie żarli się ze sobą, tylko spokojnie każdy mówił co myśli. Wtedy wydawało mi się to dziwnym, a dzisiaj sam się dziwię dlaczego my Polacy tak się wiecznie o wszystko żremy. Uwierz mi, że ja Twoje poglądy polityczne szanuję i że możemy sobie na tym forum porozmawiać kulturalnie. Wszystkim nam przecież zależy na rozwoju Jeleniej Góry oraz dobrobycie jego mieszkańców i powinniśmy ze sobą rozmawiać o tym, jak to najlepiej osiągnąć. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Wszystkiego dobrego Edku - ja zagłosuję na Obrębalskiego, a Ty zagłosuj na Zawiłę - to nie znaczy, że musimy się przez tych Panów tutaj pokłócić. Tak naprawdę chciałbym, żeby ze sobą dobrze współpracowali i szanowali zdanie ugrupowań opozycyjnych.

Drogi wyborco! Nie zamierzam się z Tobą kłócić, ani nie zamierzam Ci mówić na kogo masz głosować i Ty również nie mówi mi na kogo mam głosować. Nie zamierzam Cię również obrażać i tego nie robiłem. Prawdą jest niestety, że to co pisałeś jest czystą abstrakcją i głupotą wynikającą z niewiedzy. Bo po pierwsze prezydenci miast nijak się mają do pieniędzy na drogi krajowe i nawet znajomość z Dutkiewiczem, który jest nikim, w tym nie pomoże. Jeśli już to dobre znajomości z ludźmi u władzy są bardziej przydatne, a tych Obrębalski nie ma i mieć nie będzie. Po drugie NIE MA MOŻLIWOŚCI by do Jeleniej z Wrocławia jechać cały czas 110km/h (zgodnie z przepisami) bo by to osiągnąć trzeba by wybudować autostradę co jest nierealne i bezsensowne! A 50km/h jedziesz bo przejeżdżasz przez wioski i miasteczka i nijak tego nie zmienisz.

Nie wiem ile jesteś za granicą i jak często wracasz, ale jeśli nie dostrzegasz różnicy między dojazdem z Jelonki do lotniska w ciągu ostatnich 5-10 lat to jesteś ślepy. Jest bardzo dobrze i będzie lepiej jak wymienią jeszcze kilka odcinków nawierzchni, co systematycznie czynią! Nie poprowadzą do nas autostrady bo jesteśmy małym, zaściankowym miastem, które niczego nie oferuje! Nie ma w pobliżu znaczących zakładów, przejść granicznych, kurortów itp. by budować do nas autostradę za miliardy złotych! Jest to nieopłacalne i nielogiczne.

Edku! Nie miałem na myśli autostrady, po której można przecież zgodnie z przepisami jeździć 130km/h lub nawet około 140km/h (za przekroczenie o 10km/h nie ma mandatu). Faktem jest, że autostrada nie ma tu sensu ekonomicznego, natomiast większy sens ma przedłużenie S8 (lub S5) spod Wrocławia, obok Świdnicy, Świebodzic do Bolkowa. Są plany takiej drogi, ale wiadomo, że długo jeszcze taka droga nie powstanie i masz rację - taka droga podlegałaby pod GDDKiA, czyli decyzje podejmują władze państwowe. Droga ekspresowa nie zawsze musi znaczyć dwujezdniowa - są drogi ekspresowe jedno-jezdniowe (dopuszczalna prędkość 100km/h, czyli bez mandatu te 110 pojadę)

Jednak droga ekspresowa jest melodią dalekiej przyszłości, a my chcemy szybciej dojeżdżać do Wrocławia już teraz. Oprócz GDDKiA mamy jeszcze DSDiK - oni są odpowiedzialni za drogi wojewódzkie. Są plany budowy łącznika z Jeleniej Góry (a w zasadzie nawet ze Szczawna Zdroju) do węzła S3 w Bolkowie). Droga wojewódzka może być drogą dwujezdniową - wtedy poza terenem zabudowanym można jechać te 100, czyli bez mandatu 110). Ale niech będzie to nawet droga jedno-jezdniowa - zadowolę się prędkością 100 bez mandatu. Taka droga może powstać - tu wystarczy kilka obwodnic (już dawno w planach są obwodnice Maciejowej, czy Bolkowa) i dalsza poprawa parametrów drogi. Nawet, gdyby były miejscowe ograniczenia prędkości, to i tak czas przejazdu uległby skróceniu. Na trasie z Jeleniej, przez Strzegom można wprowadzić jeszcze szereg ulepszeń, które poprawią prędkość przejazdu. Można nawet zamiast budować drogę dwujezdniową zmodernizować istniejącą do drogi 2+1, czyli trzy pasy ruchu, przy czym środkowy pas byłby po kilka kilometrów w kierunku na Wrocław, a później po kilka kilometrów na Jelenią, żeby można było spokojniej i bezpieczniej wyprzedzać.

Czyli jednak pewne ważne decyzje będą zapadać we Wrocławiu. Ja nie mówię, że jeden Obrębalski wszystko nam załatwi - do tego potrzebna jest współpraca i zgoda wszystkich naszych polityków. Oni nie podejmują wiążących decyzji, ale każdy ma pewne możliwości nacisku. No i liczy się też (niestety) poparcie dla tych inwestycji ludzi z Wrocławia. Wydaje mi się, że będzie ono również potrzebne do dokończenia obwodnicy południowej Jeleniej Góry, która mniemam, że znajdzie się w ciągu wspomnianej drogi wojewódzkiej.

Ja oczywiście zauważyłem postęp na drodze z Jeleniej do Wrocławia, ale uważam, że można zrobić o wiele więcej i że jest to realne i uzasadnione ekonomicznie.

Na co miał pomysł? Na Jelenią? To najgorszy prezydent Jeleniej Góry od 1989 r., który nie tylko był burakiem w stosunku do swoich podwładnych, ale i do mieszkańców!
I żadnych pleców we Wrocławiu nie ma, jest zwykłym podnóżkiem Dutkiewicza, który obraził się na PO i przyłączył do niego gdy ta nie poparła go w wyborach!

A te bzdury o poprawie komunikacji z Wrocławiem to możesz sobie między bajki włożyć! Po pierwsze prezydent miasta za wiele do gadania nie ma, po drugie patrząc z perspektywy lat komunikacja z Wrocławiem jest świetna i lepsza nie będzie bo nie ma takiej możliwości. I albo jesteś zaściankowym burakiem, który we Wrocławiu był ostatnio 10 lat temu i nie ma pojęcia o regionie, albo zwyczajnie kłamiesz!

Czas tuskolandii ,zawiłości ,zakopać,dość działaczyi członków kolesi partyjnych,czas na zmiany bo resztki młodych wyjadą.

Zaden z tych panow nie potrafi wzbudzic sympatii. Szkoda ze nie ma jakiegos konkretnego mlodszego kandydata..

No to mamy wynik.Teraz będzie wybór między dzumą a cholerą. Trzeba ''podziękować'' wszystkim tym ktorzy zostali w domu. Według nich jest tak ''dobrze'' że nie trzeba nic zmieniać. Albo jest tak żle że już nic się nie zmieni.

Latwe posady bez wysilku za pieniadze podatnika dla POlakow od Pataj.Pataj.. Policzcie plakaty, banery MO i MZ to sa wydatki, ich oszczednosci dozywotnie. Teraz POlska !

co to bedzie ,co to bedzie? Antoni wyniucha zamach i fafalik z tych Cieplic bedzie szukal trotylu, Jaro-Jaro stanie na stoleczku, pokaze paluszkiem na M.Zawile i co uslyszymy? Wszyscy musicie odejsc z miasta!!!!! faflik z tych Cieplic jaka jest wyższośc latania nad jeżdżeniem? moze jakas zrzuta dla faflika z tych Cieplic na tani przelot kosmodromem Bajkonur na księżyc,bo nikt nie uwierzy ,ze autem tam pojedzie?

Czy WY nie rozumiecie że trzeba się przytulić do Wrocławia bo w przeciwnym razie wszyscy będą obchodzić zawiłość jeleniej,sami to se możemy poruszać paluszkiem w bucie.

No to teraz nie idę głosować, to nie są moi kandydaci!

A może tak nie zostali w domu tylko po prostu ich tu nie ma bo wyjechali za chlebem , ot taki los Jeleniej góry zostali sami emeryci i renciści ledwo tu żyjący bo nie starcz kasy na leki opłaty i życie a nie ma się już sił na wyjazdy.Pomyślcie nim napiszecie młodych po prostu tu nie ma sama widzę po swojej rodzinie to jak mieli iść głosować???

No to Zawiła przegrał wybory bowiem elektorat PIS i Wilka przekaże głosy na Obrębalskiego. Do widzenia schetynowcy nareszcie a Pokój niech poświeci sie koniom

Przy tak niskiej frekwencji to na tą dwójkę zagłosowali ich działacze partyjni oraz urzędasy zastraszone, że stracą pracę, jak wygra ktoś inny. W ten sposób Rygiel i Wilk, jako bezpartyjni mogli liczyć jedynie na ochłapy głosów. Taką chcieliście Jelenią Górę ? Brawo ! Już się zaczynam pakować, bo nie zmarnuję w tym mieście kolejnych czterech lat życia !!!

No to Zawiła przegrał wybory bowiem elektorat PIS i Wilka przekaże głosy na Obrębalskiego. Do widzenia schetynowcy nareszcie a Pokój niech poświeci sie koniom

A kto Ci powiedział, że elektorat Pis i Wilka odda głosy na Obrębala ??? Połowa powyższego elektoratu w ogóle nie podejdzie do drugiej tury, a z drugą połową może być różnie. Ja np głosowałem na Wilka, ale w drugiej turze oddam głos na Zawiłę - na zasadzie mniejszego zła.

No cóż, gratuluję zwycięzcy (ktokolwiek nim będzie), a zaraz po objęciu stanowiska szybko przyznać sobie podwyżkę,"spokojnie" wkroczyć w cztery lata urzędowania i rozwijać "zagaleriowanie" Jeleniej Góry (lub "coś" podobnego). Przy okazji, gratuluję tym wyborcom, którzy nie poszli wybierać,to właśnie Wy głównie dokonaliście tego wyboru na następne 4 lata!

Kto nie poszedł na wybory to niech teraz nie narzeka !

Fajnie nowiny stronniczo podają wyniki. Już nie raz udowadnialiście, że jesteście "prozawiłowi". Szkoda, że nie podaliście wyników np. z BWA, gdzie Obrębalski przygniótł Zawiłę ilością głosów. To chyba normalne, że w Cieplicach wygrał Zawiła, skoro stamtąd pochodzi i tam pompuje kasę, zaniedbując Śródmieście i Zabobrze. Odłączcie sobie Cieplice jako osobne miasto i zobaczycie ile wtedy będziecie mieli kasy na remonty, gdy przestaniecie doić Jelenią Górę. Stanowicie ledwo 15% ludności tego miasta, a łoży się na was, jakbyście byli centrum.

wydaje się iż, w tym mieście żyją bezmózgie istoty...
narzekamy i krytykujemy, a gdy można coś zmienić... każdy myślący sobie sam dopowie...

wydaje się iż, w tym mieście żyją bezmózgie istoty...
narzekamy i krytykujemy, a gdy można coś zmienić... każdy myślący sobie sam dopowie...

Na ogół nie czytam zamieszczanych tu komentarzy, bo nie chcę się denerwować. Ale dziś, wyjątkowo, pozwolę sobie na swój komentarz. Czytając Państwa wpisy nie mogę wyjść z podziwu skąd się u Was bierze tyle jadu, nienawiści, złości i nieustającego niezadowolenia. Obojętnie kto jest bohaterem notatki prasowej, to Wy Drodzy Państwo prześcigacie się w krytyce i wzajemnych obelgach. Czy to jest Wasz sposób na życie? Czy naprawdę nie dostrzegacie w naszym mieście ŻADNYCH pozytywnych zmian? W tej części z komentarzami są tylko wyrazy niezadowolenia i wzajemnych złośliwości,ze szczególnym naciskiem na obecnych lub byłych włodarzy tego pięknego miasta w Karkonoszach. Współczuję Państwu z całego serca, bo myślę że bardzo ciężko Wam się żyje z takimi pokładami złości, niezadowolenia i nienawiści. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Totalne lanie zebrało SLD,które wynikło z lekceważenia wyborcy.Te same nazwiska od lat Malczuk,Zakrzewska,Krasoń,Dyduch,tej oferty wyborcy już nie przyjmują,efekt najprawdopodobnie brak przedstawicieli w Sejmiku.Gdy te nazwiska pojawią się jako kandydaci do Sejmu,SLD nie przekroczy progu wyborczego.

Totalne lanie zebrało SLD,które wynikło z lekceważenia wyborcy.Te same nazwiska od lat Malczuk,Zakrzewska,Krasoń,Dyduch,tej oferty wyborcy już nie przyjmują,efekt najprawdopodobnie brak przedstawicieli w Sejmiku.Gdy te nazwiska pojawią się jako kandydaci do Sejmu,SLD nie przekroczy progu wyborczego.

Totalne lanie zebrało SLD,które wynikło z lekceważenia wyborcy.Te same nazwiska od lat Malczuk,Zakrzewska,Krasoń,Dyduch,tej oferty wyborcy już nie przyjmują,efekt najprawdopodobnie brak przedstawicieli w Sejmiku.Gdy te nazwiska pojawią się jako kandydaci do Sejmu,SLD nie przekroczy progu wyborczego.

Zaden obrebalski z PO pionek z Wroclawia niech jedzie tam

Totalne lanie zebrało SLD,które wynikło z lekceważenia wyborcy.Te same nazwiska od lat Malczuk,Zakrzewska,Krasoń,Dyduch,tej oferty wyborcy już nie przyjmują,efekt najprawdopodobnie brak przedstawicieli w Sejmiku.Gdy te nazwiska pojawią się jako kandydaci do Sejmu,SLD nie przekroczy progu wyborczego.

ciekawa gadka przytulic sie do wrocławia tylko odkond jelenia podlega pod wrocław jestesmy okradani praktycznie ze wszystkliego od polityka kto wygra to wygra

Wyborcy powinni pytać kandydatów ile członków ich rodzin zatrudnionych jest na etatach samorządowych i państwowych,gwarantuję wam to jest najprostszy test na wiarygodnośc.

Wrotniewski już się cieszy ? no,no można mu przytulać przecież z żoną nie mieszka w Dziwiszowie!! kłamca ! aż zal że ludzie mu zaufali!!

Bardzo dobry wynik SLD. Tak trzymac, co wybory to coraz mniej towarzyszy ma sile uniesc karte do glosowania. To cieszy. :)

Zgadza się za 10 miesięcy SLD w naszym regionie nie przekroczy progu łącznie z posłanką Szmajdzińską,nazwisko znane ale aktywność słaba.

Miejmy nadzieje, ze bedzie to prog hospicjum politycznego.

Zgadzam sie z wypowiedziami : wyborcy anonim3 spadam tragedia antoni aa z 17lis

Witam! Czy wy ludzie na prawdę nie widzicie co się dzieje za kadencji p. prezydenta Zawiły? Ludzie proszą, przychodzą do niego z ważnymi sprawami mieszkaniowymi (chcą pozbawić ludzi domów) i przychodzą z prośbą, aby im pomógł to mówi, że pomoże, a tak na prawdę echo i jak grochem o ścianę. Za kadencje pana Obrębalskiego było troszkę lepiej.bynajmniej był dla ludzi a nie przeciw!. Każdy uważa coś innego, ale czy na prawdę chcecie przyczynić rękę do tego, że powyrzucają ludzi za to, że są uczciwi i pracują a nie mogą mieszkać w dotychczasowym mieszkaniu socjalnym?! I żeby to jeszcze było to kilka osób, lecz jest ich o wiele więcej. Mam nadzieję, że podczas kolejnej tury będzie obiektywni do tego co robi pan Zawiła a co w naszym mieście działo się za czasów p. Obrębalskiego.