To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.
lutego 4, 2020 11:28 po południu

Działacze i osoby aktywne w sprawach publicznych lokalnie coraz częściej czują się wypaleni zawodowo. Postanowili o tym porozmawiać i wspólnie poszukać rozwiązań. Spotkanie odbędzie się 6 lutego w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich i będzie transmitowane online od godz.10. Zachęcamy Państwa do oglądania transmisji i zainteresowania ważną sprawą, która dotyczy działaczy społecznych i aktywistów pracujących dla lokalnej społeczności.
Dołącz do uczestników debaty online, jeśli działasz społecznie, jeśli znasz aktywistów i rozumiesz, jak ważna jest ich praca dla lokalnej społeczności. Dowiesz się, jaka jest skala problemu, jak go widzą eksperci i co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić.

lutego 1, 2020 10:30 po południu

Oto pełna lista kandydatów do tytułu Człowieka Roku 2019. Jest ich szesnaścioro. Czas zgłaszania osób zasługujących na uhonorowanie Kryształem Górskim, minął wraz z końcem stycznia. Trwa głosowanie.

grudnia 26, 2019 07:38 po południu

Już po raz 29. kierujemy do naszych czytelników prośbę, aby po krótkim zastanowieniu się przesłali nam swoje propozycje kandydatur do tego tytułu. Człowiek Roku to w tej chwili najbardziej prestiżowe wyróżnienie w naszym regionie, mające najbogatszą historię, wspaniałych laureatów. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Kryształ Górski trafił do rąk Rafała Froni, wcześniej naszymi laureatami byli m.in. Kazimierz Pichlak, Zuzanna Dziedzic, Julian Gozdowski, Dariusz Miliński, czy nieodżałowany ksiądz Kubek.

grudnia 6, 2019 01:44 po południu

Już po raz 29. kierujemy do naszych Czytelników prośbę, aby przesłali nam swoje propozycje kandydatur do tego tytułu. W drugiej połowie lutego 2020 wspólnie z czytelnikami oraz kapitułą wybierzemy tę osobę, do której rąk trafi Kryształ Górski.

września 7, 2019 06:59 po południu

Przed nami wspaniałe wydarzenie muzyczno – teatralne. W sobotę, 26 października, podczas tegorocznej Gali Srebrnych Kluczyków w jeleniogórskim Teatrze im. C.K. Norwida, po ceremonii wręczenia regionalnych nagród kulturalnych, wystąpi Maja Kleszcz i Kwartet Prowincjonalny ze znakomitym koncertem "Dudzie-Graczowi"! Początek tego wyjątkowego wieczoru o godz. 19.00. Bilety do nabycia w kasie teatru i w sprzedaży internetowej. Gorąco zapraszamy!

września 5, 2019 11:38 przed południem

Trwa plebiscyt na najpopularniejszego artystę naszego regionu. Zdobywcę tegorocznego Wytrycha do Serc Publiczności poznamy podczas Gali Srebrnych Kluczyków. Ceremonia wręczenia dorocznych Nagród Kulturalnych Nowin Jeleniogórskich odbędzie się w sobotę 26 października 2019 r. w jeleniogórskim Teatrze im. C.K. Norwida.