To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Olga Bończyk gwiazdą Gali Człowieka Roku NJ!

Olga Bończyk gwiazdą Gali Człowieka Roku NJ!

Uwielbiana przez publiczność aktorka i wokalistka Olga Bończyk będzie gwiazdą tegorocznej Gali Człowiek Roku Nowin Jeleniogórskich! W niedzielę, 23 lutego 2020 r., w Zdrojowym Teatr Animacji w Jeleniej Górze - Cieplicach, tuż po uroczystym rozstrzygnięciu wyborów Człowieka Roku 2019, wraz ze zespołem świetnych muzyków wystąpi z koncertem „Piosenki z klasą”. Początek wydarzenia o godz. 18.00. 

„Piosenki z klasą” to energetyczny i niezwykle subtelnie ułożony koncert z piosenkami, które gwiazda wieczoru, Olga Bończyk, chciała zaśpiewać już od dziecka.

Spełniam w ten sposób swoje marzenia z dzieciństwa, gdy ze skakanką w ręku, przed lustrem śpiewałam piosenki Ireny Santor, Marii Koterbskiej czy Reny Rolskiej. Wyobrażałam sobie wtedy, że jestem wielką artystką i śpiewam dla wielotysięcznej widowni i że gdy dorosnę, wrócę do tych piosenek i zaśpiewam je dla swojej publiczności. Marzenia się spełniają - mówi artystka.

Koncert złożony jest z piosenek, które przez lata swojej kariery artystka śpiewała w recitalach tematycznych. Na prośbę publiczności, z wybranych i najbardziej lubianych piosenek złożyła swego rodzaju koncert życzeń. Usłyszą Państwo piosenki filmowe takie jak: „Cabaret”, „New York” czy „Paroles, paroles”, a także niezapomniane przeboje polskiej piosenki jak: „Gdy mi ciebie zabraknie”, „Remedium”, „Jego portret”, czy „Kasztany”. Zajrzymy też do „Kabaretu Starszych Panów”, którego muzą była eteryczna Kalina Jędrusik. A dla tych, którzy cenią autorskie projekty Olgi Bończyk, artystka zaśpiewa kilka piosenek z ostatniej płyty – „Piąta Rano”.

Tego koncertu nie można przegapić. Bilety do nabycia od 6 lutego w Zdrojowym Teatrze Animacji. Gorąco zapraszamy! 

GCR2020P

JGLDF

Gal Człowiek Roku NJ  2020 - plakat - nj24.jpg
Jelenia Gora - Logo dofinansowania.jpg