To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kto Człowiekiem Roku 2019? Ostatnie dni głosowania

Kto Człowiekiem Roku 2019? Ostatnie dni głosowania

Konrad Kuźmiński, Maciej Pelczar, Michał Kostek, Krzysztof Tęcza, Stanisław Dziedzic. Nazwiska finalistów wyborów Człowieka Roku 2019 znane są już od tygodnia. W dalszym ciągu nie wiadomo jednak, kto w niedzielny wieczór 23 lutego 2020 roku wróci do domu z Kryształem Górskim, główną nagroda dla Człowieka Roku?

Emocje w Zdrojowym Teatrze Animacji rozpoczną się o godzinie 18.00. Możemy jedynie uchylić rąbka tajemnicy, że w cieplickim teatrze pojawi się wielu znakomitych gości. Po części oficjalnej, ogłoszeniu nazwiska zwycięzcy, emocje ukoi znakomita artystka Olga Bończyk, która zaprezentuje się w doskonałym programie „Piosenki z klasą”. Artystka wystąpi wraz z sekcją muzyków i jak zawsze na galach przez nas organizowanych, będziemy mieli do czynienia z prawdziwą sztuką. Szczegóły koncertu Olgi Bończyk znajdą Państwo zarówno na ostatniej stronie najnowszego wydania „Nowin Jeleniogórskich” oraz w publikacji, do której odnośnik znajduje się poniżej.

Na finalistów można można w dalszym ciągu głosować. O tym kto zostanie zwycięzcą zadecyduje suma poparcia czytelników oraz kapituły wyborów, w skład której wchodzą laureaci poprzednich lat, przedstawiciel partnera strategicznego oraz przedstawiciele Fundacji Nowin Jeleniogórskich oraz redakcji NJ.

Głosować można na dwa sposoby. Za pomocą kuponów wyciętych z drukowanego wydania Nowin Jeleniogórskich, jak i sms-em. Kupon ma siłę dwóch punktów, sms – jednego. Uwaga! Koszt jednego sms-a to jedynie 1,23 zł brutto. Sms-y wysyłamy na numer 71051 o treści np. CR.44 (44 to numer przypisany danemu kandydatowi, a CR jest skrótem od Człowieka Roku). Między CR a przypisanym kandydatowi numerem należy postawić kropkę. Sms-ami głosujemy do piątku 21 lutego do północy. Kuponami głosować można do piątku, 21 lutego, do godz. 16.00. Uwaga! Liczy się data wpłynięcia kuponów do redakcji.

Więcej o nominowanych do tyłu Człowieka Roku 2019 w publikacjach, do których odnośniki znajdują się poniżej. Sylwetki finalistów szerzej prezentujemy w aktualnym wydaniu Nowin Jeleniogórskich z 18 lutego 2020 r. Zapraszamy do lektury i do głosowania!