To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Trwa 45. plebiscyt sportowy NJ

Trwa 45. plebiscyt sportowy NJ

W aktualnym wydaniu Nowin Jeleniogórskich z 24 marca 2020 roku zaprezentowaliśmy pierwszą listę kandydatów (z krótkimi uzasadnieniami wyboru) do miana najpopularniejszych sportowców i trenerów z klubów regionu jeleniogórskiego w 2019 roku. Kolejną, zaktualizowaną listę nominowanych w 45. redakcyjnym plebiscycie Nowin Jeleniogórskich opublikujemy w następnym numerze NJ z 31 marca. Zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania swoich kandydatów.

Nadal czekamy na propozycje od klubów, sekcji, związków i stowarzyszeń sportowych oraz od kibiców, które należy wysyłać pocztą elektroniczną na adres: stob@nj24.pl . Zgłoszenia pretendentów do każdej z plebiscytowych kategorii można dostarczyć do jeleniogórskiej siedziby redakcji „NJ” przy ulicy M. Skłodowskiej - Curie 13.

Wzorem lat ubiegłych na nominowanych w plebiscycie można głosować w dwojaki sposób: za pomocą oryginalnych gazetowych kuponów z NJ (z datą ważności) oraz sms-ami. Za wytypowanie na „nowinowym” kuponie każdy kandydat otrzyma dwa punkty, za SMS jeden punkt.

Głosowanie potrwa do 17 kwietnia 2020 roku do godziny 12.00. Potem ogłosimy nazwiska pięciu kandydatów w każdej z trzech kategorii plebiscytowych z największym punktowo poparciem od fanów regionalnego sportu. Tylko oni będą rywalizować o zwycięstwo w drugim - finałowym etapie głosowania za 2019 rok. W kwietniowych wydaniach zamieścimy w NJ dodatkowe kupony plebiscytowe. Uwaga: Akceptujemy tylko i wyłącznie kupony oryginalne, wycięte z gazety. Nie mogą one być kserowane.

Więcej o tegorocznym plebiscycie sportowym NJ oraz aktualna lista kandydatów w poszczególnych kategoriach w publikacjach, do których odnośniki znajdują się poniżej.