To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Głosowanie w I etapie 45. plebiscytu sportowego NJ przedłużone!

Głosowanie w I etapie 45. plebiscytu sportowego NJ przedłużone!

W ostatnim tygodniu otrzymaliśmy zgłoszenia kilkunastu nowych kandydatów do miana najpopularniejszych sportowców i trenerów z klubów regionu jeleniogórskiego w 2019 roku. Późne zgłoszenia do nowinowego plebiscytu sportowego wynikają z nadzwyczajnej sytuacji w kraju spowodowanej koronawirusem. Ponieważ z tego powodu nie mieliśmy możliwości przedstawienia wszystkich kandydatur na łamach Nowin Jeleniogórskich i dać szans powalczenia o punkty w głosowaniu wszystkim zgłoszonym, postanowiliśmy zmienić kalendarz tegorocznego plebiscytu i przedłużyć głosownie w pierwszym etapie do 30 kwietnia 2020 roku. 

Krótkie wizytówki kandydatów do tytułów, zgłoszonych w ostatnim czasie, zaprezentujemy w najbliższym numerze Nowin Jeleniogórskich z 21 kwietnia 2020 r. wraz z listą pretendentów do tytułów w 45. plebiscycie sportowym NJ. Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, kończymy w piątek, 17 kwietnia o godz. 12.00. Na wszystkich zgłoszonych głosować będzie można, za pomocą kuponów drukowanych w NJ i sms-ów, do 30 kwietnia, do godz. 12.00. Pięciu kandydatów do tytułów w każdej kategorii, którzy otrzymają największą ilość punktów w pierwszym etapie plebiscytu, nominowanych zostanie do nagród i powalczy o zwycięstwo w drugim, finałowym etapie głosowania. Nazwiska pięciu kandydatów z największym punktowo poparciem od fanów regionalnego sportu, w każdej z trzech kategorii plebiscytowych, ogłosimy w pierwszym majowym numerze Nowin Jeleniogórskich i na portalu www.nj24.pl

Aktualna lista kandydatów do tytułów w trzech plebiscytowych kategoriach (Sportowcy Roku 2019, Trenerzy Roku 2019, Nadzieja Sportowa Roku 2019), liczy aktualnie 41 nazwisk ludzi sportu, w tym 32 zawodników i zawodniczek, w tym 15 młodych sportowców w wieku 12-16 lat oraz 9 trenerów. Prezentujemy ją TUTAJ:

Do 30 kwietnia nadal przyjmujemy propozycje kandydatów do dodatkowej, prestiżowej nagrody Super Championa NJ. Więcej o tegorocznym plebiscycie sportowym NJ w publikacjach, do których odnośniki znajdują się poniżej.