To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

I etap 45. plebiscytu sportowego NJ na finale

I etap 45. plebiscytu sportowego NJ na finale

Tylko do 30 kwietnia, do godz. 12.00 głosować można na wszystkich kandydatów do tytułów najpopularniejszego sportowca, trenera i nadziei sportu 2019 naszego regionu. Wówczas zakończony zostanie pierwszy etap tegorocznego - 45. plebiscytu sportowego Nowin Jeleniogórskich. Pięciu kandydatów z największą ilością punktów zdobytych w głosowaniu, w każdej z trzech kategorii plebiscytowych, nominowanych zostanie do tytułów i będzie rywalizować o nagrody w drugim, finałowym etapie plebiscytu. Listę nominowanych ogłosimy w pierwszym, majowym wydaniu NJ oraz na portalu www.nj24.pl. O tym, kto zwycięży, zdecyduje suma punktów zdobytych przez poszczególnych kandydatów w obu etapach głosowania. 

Na swoich ulubieńców głosować można w dwojaki sposób: za pomocą oryginalnych kuponów wyciętych z aktualnego, drukowanego wydania Nowin Jeleniogórskich oraz sms-ami. Za głos oddany na „nowinowym” kuponie każdy kandydat otrzyma dwa punkty, za sms - jeden punkt. Koszt jednego sms-a to 1,23 zł brutto (1,00 zł plus VAT). Pełna lista kandydatów w trzech plebiscytowych kategoriach (Sportowiec Roku 2019, Trener Roku 2019, Nadzieja Sportowa Roku 2019) dostępna jest TUTAJ:

Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zakończyliśmy w piątek, 17 kwietnia. Ponieważ w ostatnim okresie otrzymaliśmy zgłoszenia kilkunastu nowych kandydatów do miana najpopularniejszych sportowców i trenerów z klubów regionu jeleniogórskiego w 2019 roku, których nie mieliśmy możliwości wcześniejszego przedstawienia na łamach NJ, postanowiliśmy zmienić plebiscytowy kalendarz i przedłużyć głosowanie w pierwszym etapie do 30 kwietnia 2020 roku.

Krótkie wizytówki ostatniej grupy kandydatów do tytułów zgłoszonych w ostatniej chwili prezentujemy w aktualnym wydaniu Nowin Jeleniogórskich z 21 kwietnia. W najnowszym wydaniu Nowin prezentujemy także sylwetki trójki kandydatów, zgłoszonych już do dodatkowej prestiżowej nagrody Super Championa, która przyznana zostanie w tym roku po raz pierwszy. Otrzyma ją za całokształt działalności osoba znana z sukcesów na arenach regionalnych, krajowych i międzynarodowych, która nie musi aktualnie reprezentować klubu z regionu jeleniogórskiego, ale dalej związana jest z naszym regionem. Propozycje kandydatur do nagrody Super Championa przyjmujemy jeszcze do 30 kwietnia.

Zapraszamy do typowania swoich ulubieńców i wspólnego wybierania gwiazd jeleniogórskiego sportu!

Więcej na temat tegorocznego plebiscytu w publikacjach, do których odnośniki znajdują się poniżej.