To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Rusza 45. Plebiscyt Sportowy NJ

Rusza 45. Plebiscyt Sportowy NJ

Już po raz 45. ogłaszamy redakcyjny plebiscyt na najpopularniejszego sportowca wieku i trenera z klubów regionu jeleniogórskiego. Plebiscytową nowością są dwie nowe kategorie: Sportowa Nadzieja dla młodych zawodników i zawodniczek w wieku od 12 do 16 lat włącznie i tytuł honorowy, przyznawany przez Nowiny Jeleniogórskie, Super Champion.

W tej chwili wszystkie rozgrywki sportowe na wszystkich szczeblach zostały zawieszone, a imprezy sportowe odwołane. Proponujemy więc kibicom sportowym wrócić do wydarzeń z 2019 roku i wspólnie wybrać najpopularniejszych sportowców.

Tradycyjny, coroczny, dwuetapowy plebiscyt „NJ” to znakomita okazja, aby sportowcom gier zespołowych i konkurencji indywidualnych oraz ich szkoleniowcom podziękować za wyniki, rekordy i medale, za wiele godzin radości, emocji i wzruszeń na różnych arenach. Kibice wybiorą najpopularniejszych, lub jak chcą inni najlepszych, którzy udanie rywalizowali w zawodach rangi światowej i europejskiej, ale także w imprezach krajowych i regionalnych.

Więcej o plebiscycie przeczytają Państwo w Nowin Jeleniogórskich oraz publikacjach, do których odnośniki znajdują się poniżej. Zapraszamy do lektury! 

Komentarze (2)

na przyszły rok proponuję dołożyć 2 nowe kategorie - 1. Najlepsza impreza dla sportowców amatorów. 2. najlepsza impreza dla sportowców zawodowych

Podajcie tutaj numery na jakie wysyłać sms i numery zawodników .Z góry dziękuję .