To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Justyna Steczkowska zaśpiewa w Jeleniej Górze

Justyna Steczkowska zaśpiewa w Jeleniej Górze

Justyna Steczkowska wystąpi z zespołem w najbliższy poniedziałek, 17 października, o godz. 19:00 w jeleniogórskim Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida.

To będzie wyjątkowy koncert Justyny Steczkowskiej, która zaśpiewa swoje największe przeboje w akustycznych aranżacjach. Szamanka polskiej sceny muzycznej. Artystka nietuzinkowa, wszechstronnie uzdolniona, która do tej pory dała się poznać jako wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka i autorka tekstów, aktorka oraz fotograf. Jest jedną z niewielu polskich wokalistek, która może pochwalić się 4-oktawową skalą głosu. Dzięki niesamowitemu talentowi zdobyła ogromne uznanie w branży muzycznej, miliony Polaków pokochały ją za twórczość, charyzmę i niepowtarzalny styl. Właścicielka wielu wyróżnień i nagród muzycznych, w tym: 6 Fryderyków, 2 Wiktorów, Róży Gali oraz Bursztynowego Słowika. Wokalistka ma na koncie 14 studyjnych albumów, 300 piosenek, 40 teledysków, ponad 100 okładek gazet oraz kilka tysięcy zagranych koncertów.

Bilety na jej jeleniogorski koncert do nabycia w kasie Teatru oraz na www.royalconcert.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.kupbilecik.pl.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na ten właśnie koncert. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 756424480 w najbliższy piątek, 14 października, po godz. 13.00. Jedynym warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich”. Zapraszamy!  

royal_concert_justyna_steczkowska_dzien_kobiet_a3_3-kopia.jpg