To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Przybywa kandydatów do nagród w 45. Plebiscycie Sportowym NJ

Przybywa kandydatów do nagród w 45. Plebiscycie Sportowym NJ

Z każdym tygodniem przybywa kandydatów zgłoszonych przez kluby, sekcje, związki i stowarzyszenia sportowe oraz kibiców do miana najpopularniejszych sportowców i trenerów z klubów regionu jeleniogórskiego w 2019 roku. W najbliższym numerze Nowin Jeleniogórskich z 7 kwietnia 2020 roku sylewetki zgłoszonych ostatnio pretendentów to tytułów w 45. plebiscycie sportowym NJ. Zaprezentujemy saneczkarzy lodowych z karkonoskiego klubu. 

Aktualnie na oficjalnej liście kandydatów do tytułów w trzech plebiscytowych kategoriach jest już łącznie dwadzieścia dziewięć nazwisk ludzi sportu, w tym dwunastu zawodników i zawodniczek oraz sześciu trenerów. Lista sportowych nadziei roku 2019 liczy jedenaście młodych osób w wieku 12 – 16 lat.

Aktualna lista kandydatów no nagród we wszystkich kategoriach w publikacji, do której odnośnik znajduje się TUTAJ.

Nadal zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania swoich kandydatów. Prosimy o krótkie uzasadnienie wyboru zawodnika i zawodniczki oraz szkoleniowca. Na kolejne propozycje czekamy pod internetowym adresem stob@nj24.pl  Kandydatury do każdej z wymienionych na gazetowym kuponie kategorii można też dostarczyć do jeleniogórskiej siedziby redakcji NJ przy ulicy M. Skłodowskiej - Curie 13. Wszystkich zgłoszonych pretendentów prezentujemy w kolejnych numerach NJ i na portalu www.nj24.pl

Można proponować nazwiska kandydatów do prestiżowej nagrody Super Championa, którą uhonorujemy znanego sportowca za wielkie sukcesy na arenie europejskiej i światowej. Aktualnie nominowana osoba nie musi reprezentować klubu z jeleniogórskiego, ale dalej powinna być z naszym regionem związana.

Wzorem lat ubiegłych na zgłoszonych w plebiscycie należy głosować w dwojaki sposób: za pomocą gazetowych kuponów z NJ z datą ważności oraz sms-ami. Za wytypowanie na Nowinowym kuponie każdy kandydat otrzyma dwa punkty, za SMS jeden punkt. Akceptujemy tylko i wyłącznie oryginalne kupony wycięte z Nowin Jeleniogórskich

Przypominamy! Głosowanie w pierwszym etapie potrwa do 17 kwietnia 2020 roku do godziny 12.00. Ze względu na nadzwyczajną sytuację w kraju z powodu koronawirusa pierwotny termin został przedłużony o osiem dni. Następnie ogłosimy nazwiska pięciu kandydatów w każdej z trzech kategorii plebiscytowych z największym punktowo poparciem od fanów regionalnego sportu. Tylko oni będą rywalizować o jedno najwyższe miejsce w finałowym etapie głosowania, które potrwa do końca kwietnia 2020 roku.