To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Przygotowujemy Kompas Górski na zimę 2018/2019!

Przygotowujemy Kompas Górski na zimę 2018/2019!

Chcesz, by Twoja oferta znalazła się w cieszącym się wielkim zainteresowaniem, jedynym w swoim rodzaju informatorze turystycznym, poświęconego w całości atrakcjom naszej górskiej krainy – pilnie skontaktuj się z nami!

Na łamach Kompasu Górskiego, wydawanego na kolejne pory roku, prezentujemy wszelkiego rodzaju walory turystyczne regionu, skarby przyrody i kultury, ciekawe miejsca, jakie warto odwiedzić, oraz aktualny kalendarz wydarzeń, jakich nie można przegapić.

Najnowsze, zimowe wydanie nietuzinkowego przewodnika, przygotowywanego wspólnie przez Fundację Nowin Jeleniogórskich i redakcję NJ, będzie dodatkiem specjalnym do "Nowin Jeleniogórskich” z 11 grudnia 2018 r. (dostępnym w sprzedaży także w postaci elektronicznej). Bezpłatne egzemplarze zimowego Kompasu Górskiego trafią także do puntów informacji turystycznej i obiektów turystycznych w całym regionie. Znaleźć można je będzie w dobrych hotelach, biurach podróży, obiektach uzdrowiskowych, sportowych, rekreacyjnych oraz na promocyjnych stoiskach partnerów wydawnictwa podczas największych i najciekawszych wydarzeń organizowanych w najbliższym czasie nie tylko w regionie jeleniogórskim. Znacząca część 30-tysięcznego nakładu drukowanej postaci wydawnictwa trafi bowiem także do ważnych punktów dystrybucji w innych częściach Polski.

Gestorów branży turystycznej chcących dołączyć do grona partnerów nietuzinkowego przedsięwzięcia i zaistnieć w zimowej edycji wydawnictwa, które trafi do rąk Czytelników już w połowie grudnia, zapraszamy do współpracy. To ostatnia chwila by zaistnieć w Kompasie Górskim na najbliżsy sezon.
Do współpracy zapraszamy także gospodarzy obiektów turystycznych, którzy chcą udostępnić nasz bezpłatny przewodnik swoim gościom. Wszystkich, który chcą dołączyć do grona partnerów Kompasu Górskiego prosimy o kontakt. 

Fundacja Nowin Jeleniogórskich: tel. 756424420, 756424410, e-mail: fundacja@fundacjanj.org