To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kompas Górski na zimę 2017/2018

 Kompas Górski na zimę 2017/2018

Kompas Górski na zimę 2017/2018, czyli jedyny w swoim rodzaju przewodnik na trwający już sezon turystyczny, do wzięcia! Wydawnictwo, przygotowane wspólnie przez Fundację Nowin Jeleniogórskich i naszą redakcję było dodatkiem specjalnym do świątecznego numeru „Nowin Jeleniogórskich” z 19 grudnia 2017 r., nasi wierni Czytelnicy mają go więc już w rękach. Przed rozpoczęciem ferii zimowych bezpłatne egzemplarze zimowego „Kompasu” na zimę trafiły również do puntów informacji turystycznej i obiektów turystycznych w całym regionie. Znaleźć można je więc w dobrych hotelach, biurach podróży, obiektach uzdrowiskowych, sportowych i rekreacyjnych.

Tego przewodnika nie może zabraknąć w ekwipunku turysty i domach mieszkańców regionu ceniących aktywny wypoczynek w naszej wspaniałej krainie.
Na stronach Kompasu Górskiego na zimę 2017/2018 mi.in.:
- zimowe wycieczki po Jeleniej Góry i okolicznych pasmach górskich,
- pomysł na kąpiel w górskiej przerębli, bo morsowanie dodaje energii,
- zimowe atrakcje w Szklarskiej Porębie, Karpaczu i Kowarach,
- Karkonoski Park Narodowy zachwycający o każdej porze roku,
- ABC turystycznego przygotowanie do wyjścia na szlak górski zimą,
- pomysły na zabicie nudy, kiedy ładnej pogody brak,
- największe imprezy sezonu zimowego, których nie można przegapić,
- mnóstwo przydatnych informacji dla mieszkańców regionu i odwiedzających nas gości,

Zapraszamy do lektury!

Zrób zdjęcie i wygraj pobyt weekendowy w Karkonoszach!

Na stronach aktualnego Kompasu Górskiego ogłosiliśmy konkurs fotograficzny, w którym można wygrać m.in. weekendowy pobyt w luksusowym hotelu. Co trzeba zrobić, aby móc wziąć udział w walce o nagrody?

Trzeba odwiedzić ciekawe miejsce w naszym regionie. Może to być atrakcja turystyczna, restauracja czy nawet sklep z lokalnymi pamiątkami. Koniecznie zabrać trzeba ze sobą egzemplarz „Kompasu Górskiego” i zrobić zdjęcie z naszym „Kompasem” w pięknym otoczeniu. Czekamy na inspirujące fotografie, zachęcające do odwiedzenia górskiej krainy i lektury naszego przewodnika. Stawiamy na niekonwencjonalność, poczucie humoru i pomysłowość.

Zdjęcia należy przesyłać na adres mailowy: fundacja@fundacjanj.org bądź pocztą na adres: Fundacja Nowin Jeleniogórskich, ul. M. Skłodowskiej-Curie 13, 58-500 Jelenia Góra, wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia. Na zdjęcia czekamy do końca lutego 2018 roku. Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni, a dla zwycięzców mamy m.in. voucher na pobyt weekendowy w luksusowym hotelu Jelenia Struga Medical Spa w Kowarach, publikacje wydawnictw regionalnych i prezenty – niespodzianki od partnerów akcji. Najciekawsze prace zamierzamy też opublikować w kolejnych wydaniach „Kompasu Górskiego”. Jedna osoba zgłosić może maksymalnie 10 zdjęć. Regulamin konkursu wraz z formularzem karty zgłoszenia dostępny jest w redakcji Nowin Jeleniogórskich oraz w plikach załączonych do niniejszej publikacji (odnośniki znajdują się poniżej). W serwisie informacyjnym www.nj24.pl (do 16 marca 2018) opublikowana zostanie lista laureatów nagród. Zapraszamy do fotograficznej zabawy i odkrywania uroków naszej krainy z „Kompasem Górskim”. Nagrody czekają!

Uwaga! Jeśli gospodarze obiektów turystycznych, do których nie dotarł jeszcze „Kompas Górski”, chcieliby udostępnić nasz bezpłatny przewodnik swoim gościom, prosimy o kontakt telefoniczny z Fundacją Nowin Jeleniogórskich (756424420). Zapraszamy do współpracy.
 

ZałącznikWielkość
konkurs_fotograficzny_zima_z_kompasem_gorskim_2018_-_karta_zgloszenia.doc13.5 KB
konkurs_fotograficzny_zima_z_kompasem_gorskim_2018_-_karta_zgloszenia.pdf50.54 KB