To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kompas Górski na wiosnę 2018

Kompas Górski na wiosnę 2018

Wiosenne wydanie Kompasu Górskiego - jedyny w swoim rodzaju przewodnik na rozpoczynający się właśnie sezon turystyczny  już do wzięcia! Nietuzinkowe wydawnictwo, przygotowane wspólnie przez Fundację Nowin Jeleniogórskich i naszą redakcję, jest dodatkiem specjalnym do wydania „Nowin Jeleniogórskich” z 1 maja 2018 r. (dostępnym w sprzedaży już od 30 kwietnia, także w postaci elektronicznej). Bezpłatne egzemplarze wiosennego „Kompasu Górskiego” trafią także do puntów informacji turystycznej i obiektów turystycznych w całym regionie. Znaleźć można je będzie w dobrych hotelach, biurach podróży, obiektach uzdrowiskowych, sportowych i rekreacyjnych. Znacząca część 30-tysięcznego nakładu drukowanej postaci wydawnictwa trafi też do ważnych punktów dystrybucji w innych częściach Polski. Takiego przewodnika nie może zabraknąć w ekwipunku turysty i domach mieszkańców regionu ceniących aktywny wypoczynek w naszej wspaniałej krainie.

Na stronach wiosennego Kompasu Górskiego 2018 mi.in.:
- wszelkiego rodzaju atrakcje regionu,
- propozycje ciekawych wycieczek,
- opisy miejsc, które warto poznać,
- cuda karkonoskiej przyrody,
- skarby Krainy Ducha Gór,
- niezwykła architektura do obejrzenia,
- wydarzenia tegorocznej Wiosny Cieplickiej i Nocy Muzeów nie tylko w Jeleniej Górze,
- tajemnice Przesieki,
- nieznany Karpacz,
- aktywny wypoczynek w Szklarskiej Porębie,
- sportowe życie Kowar,
- spotkanie ze wspaniałą historią we Wleniu,
oraz pomysły na zabicie nudy, kiedy ładnej pogody brak, największe i najciekawsze imprezy wiosny oraz lata 2018, jakich nie można przegapić, ważne rady dotyczące bezpieczeństwa w górach oraz mnóstwo innych informacji przydatnych dla mieszkańców regionu i odwiedzających nas gości.
Zapraszamy do lektury!

Uwaga! Jeśli gospodarze obiektów turystycznych, do których wcześniej nie dotarł „Kompas Górski”, chcieliby udostępnić nasz bezpłatny przewodnik swoim gościom, prosimy o kontakt telefoniczny z Fundacją Nowin Jeleniogórskich (tel. 756424420, e-mail: fundacja@fundacjanj.org). Zapraszamy do współpracy.