To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Spektakl na 25-lecie Teatru Maska

Spektakl na 25-lecie Teatru Maska

Jeleniogórski Teatr Maska świętuje w tym roku 25-lecie działalności. Z tej okazji we wtorek, 29 września, godz. 19.00 dużej scenie Teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze odbędzie się specjalny, jubileuszowy pokaz spektaklu "Ławeczka" w reż. Krzysztofa Pulkowskiego w wykonaniu aktorów Teatru Maska: Honoraty Magdeczko-Capote i Krzysztofa Rogacewicza. 

Artyści gorąco zapraszają wszystkich na wspólne, otwarte dla publiczności świętowanie 25–lecia działalności scenicznej Maski.

ONA: Honorata Magdeczko-Capote
ON: Krzysztof Rogacewicz
O czym jest nasz spektakl?
O Was i o Nas, o Kobietach i Mężczyznach… O tym co nas zazwyczaj dzieli, ale też o tym co czasami łączy… Tak, łączy.
W naszym spektaklu jest śmiesznie i strasznie. Nie ma w nim nudy, wymądrzania się. Jest akcja, pasja, ruch, dynamika, nawał punktów zwrotnych i radość życia… prowadzona w rytmie tanga, bowiem tango jest kanwą naszej opowieści o Kobiecie i Mężczyźnie, o walczących i przenikających się światach, o nas jakimi jesteśmy, bywamy dla siebie: okrutni i przyjacielscy, wrodzy i opiekuńczy, cyniczni i rozczulający… Często groteskowi… czyż nie?

Bilety do nabycia w kasie Teatru im. C.K. Norwida oraz TUTAJ

Uwaga! Dla naszych czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na jubileuszowy spektakl Teatru Maska w jeleniogórskim Teatrze Norwida. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w poniedziałek, 28 września, po godz. 13.00. Warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania Nowin Jeleniogórskich. Zapraszamy!

Więcej o spektaklu "Ławeczka" Teatru Maska w publikacji, do której odnośnik znajduje się poniżej oraz TUTAJ

Teatr Maska (1).jpg
Teatr Maska (2).jpg
Teatr Maska (3).jpg
Teatr Maska (4).jpg
Teatr Maska (5).jpg
Teatr Maska (6).jpg
Teatr Maska (8).jpg
See video