To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Porozmawiajmy o Nowinach!

Porozmawiajmy o Nowinach!

W piątek, 13 kwietnia 2018 r. o godz. 17.00 w jeleniogórskiej galerii BWA odbędzie się otwarte spotkanie z okazji 60-lecia „Nowin Jeleniogórskich”. Z przedstawicielami redakcji będzie można porozmawiać o współczesnym dziennikarstwie i roli jaką pełnią lokalne czasopisma, ich działalności, kondycji oraz wyzwaniach, przed jakimi stoją. Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Dobrym wstępem do dyskusji może być, aktualny, jubileuszowy numer „Nowin Jeleniogórskich” z 3 kwietnia 2018 r., wydany dokładnie w 60. urodziny. Umieściliśmy w nim specjalny, okolicznościowy dodatek z całym, archiwalnym, pierwszym numerem „NJ” z 3 kwietnia 1958 r. To gratka nie tylko dla naszych wiernych Czytelników, ale i miłośników historii regionu, którego kulturę współtworzy nasze czasopismo. W „Nowinach Jubileuszowych” przeczytać można także wspomnienia jednego z założycieli „NJ”. Przypominamy również nieco anegdot z redakcyjnej kuchni oraz kilka wyjątkowych zdjęć z redakcyjnego albumu. Zapraszamy do lektury i rozmowy o współczesnych „Nowinach”!

Komentarze (13)

A po co?...nie ma o czym

To nie przyjdziesz - nikt cię nie zmusza!

Porozmawiajmy o macicach!

Kto ma cicę?

,,za moich czasow to "Nowiny" czekaly na mnie w teczce przy pl.Stalingrad. Byl tam Kiosk z piekna kobieta

Jesteś Polakiem? Kochasz Polskę? - czytaj Nasz Dziennik, słuchaj Radio Maryja i oglądaj TV Trwam.

A dlaczego Ty czytasz Nowiny? Nie jesteś patriotą?

Ja byłem patriotą prawie rok ale teraz jestem internacjonalistą globalistą. Uważam, że cała planeta jest moją ojczyzną i najlepiej żeby był jeden globalny rząd. Trzeba koniecznie zmniejszyć populacje bo to co sie teraz wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie.

masz racje. trzeba sie zajac tymi macicami. szymanski juz zaczal.

Czyli zaczynamy to zmniejszanie populacji od ciebie. Poddaj się eutanazji. Wszystkim zrobisz dobrze

-Drodzy Redaktorzy,jako Stary czytelnik "Nowin Jeleniogrskich";mam teraz do Was rokaz!,przeniescie swoja bude redakcyjna blizej centrum miasta,bo jest mi ciezko na stare lata do was na te peryferie dotrzec

Jak dla mnie to mogą do Jagniątkowa się przenieść. Mniej czerwieni w mieście będzie

Spotkanie uświetni swoją obecnością i prelekcję wygłosi prof.Jan Miodek - agent SB o pseudonimie "Jam", a całość spędu poprowadzi niezastąpiony konferansjer tow. Janusz Rodziewicz - TW "Marcin"