To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Lwówecki jarmark świąteczny 2019

Lwówecki jarmark świąteczny 2019

Dwa dni potrwa tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy we Lwówku Śląskim. Impreza kontynuująca piękne tradycje Lwóweckich Jasełek Ulicznych odbywać się 21 i 22 grudnia w nieco zmienionej formule, niezmiennie wprowadzać ma bożonarodzeniową atmosferę w okresie przygotowań do nadchodzących świąt. 

W sobotę i niedzielę od godz. 10.00 na lwóweckim rynku i w sali mieszczańskiej ratusza trwać będzie kiermasz bożonarodzeniowy (pierwszego dnia do godz. 16.00 i drugiego do godz. 14.00). W sobotę w południe ożyje plenerowa scena ustawiona przy wielkiej. W programie seria koncertów: recital kolędowy Aleksandry Niewęgłowskiej, kolędy i pastorałki w wykonaniu chóru z Czech, występy uczniów miejscowej szkoły muzyki, harcerzy oraz Lubańskiej Orkiestry Reprezentacyjnej. O godz. 16.00 zaplanowano uroczyste powitanie Betlejemskiego Światła Pokoju, świąteczne życzenia oraz spotkanie wigilijne przy choince.

W niedzielę o 13.00 zaplanowano plenerowy koncert na powitanie zimy, a o 15.00 w kościele pw. WNMP nabożeństwo dla dzieci, po którym nastąpi oficjalne otwarcie pokonkursowych wystaw szopek betlejemskich i dekoracji świątecznych z masy solnej.

Burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śląski, Mariola Szczęsna serdecznie zaprasza do udziału we wszystkich wydarzeniach.  

LJB2019

Lwówecki Jarmark Bożonarodzeniowy 2019.jpg

Komentarze (2)

no sens powinno być burmistrz zaprasza na koncerty,recitale i wystepy !!!Gdzie o handlujących,wystawcie z 50 bud i handlujcie ,po to jest jarmark !!!Muzyka delikatnie aby nie przeszkadzać a uprzyjemniać,no sens!!!

Matko jaki bełkot. Ty patrzysz co piszesz czy w tym samym czasie co piszesz trzepiesz gruche?