To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Finał konkursu fotograficznego Zobacz Ducha Gór 2019

Finał konkursu fotograficznego Zobacz Ducha Gór 2019

Czas na rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego Zobacz Ducha Gór 2019. Już w najbliższą sobotę, 14 grudnia, o godz. 14.00 w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze uroczyste wręczenie nagród laureatom oraz otwarcie pokonkursowej wystawy. Gorąco zapraszamy na to wydarzenie! 

Konkurs, którego celem jest utrwalanie, prezentowanie i promowanie wszelkich bogactw oraz atrakcji turystycznych całego naszego regionu, a także promocja sztuki fotografowania i aktywnego wypoczynku organizuje Fundacja Nowin Jeleniogórskich wspólnie z Nowinami Jeleniogórskimi, przy wsparciu wielu instytucji, organizacji oraz władz samorządowych.

Tegoroczna edycja konkursu była już piątą w jego historii i okazała się rekordową pod względem zainteresowania uczestników. Jurorzy oceniali blisko 300 prac (w tym zestawy wielozdjęciowe) 51 autorów!

Na pokonkursowej wystawie, którą oglądać będzie można w jeleniogórskim Muzeum Karkonoskim od 14 grudnia 2019 r. do 12 stycznia 2020 r., zaprezentowanych zostanie ponad 70 prac 19 autorów. Laureatów konkursowych nagród poznamy podczas sobotniej uroczystości. Dziś zdradzić możemy tylko, że jurorzy przyznali aż sześć nagród głównych, cztery nagrody specjalne oraz sześć wyróżnień.

Relację z finałowego wydarzenia oraz listę laureatów konkursu opublikujemy w Nowinach Jeleniogórskich z 17 grudnia 2019 r. Nagrodzone prace zaprezentujemy natomiast na stronach Kompasu Górskiego na zimę 2019/2020, który będzie dodatkiem specjalnym do tego samego wydania NJ (Nr 51/2019). Później obejrzeć je będzie można także na portalu internetowym www.nj24.pl.

Największy zestaw najlepszych prac zaprezentowany zostanie na pokonkursowej wystawie, którą warto obejrzeć. Przyjdź, Zobacz Ducha Gór!

ZDG2019L

Więcej na temat konkursu w publikacjach, do których odnośniki znajdują się poniżej.
 

Finał konkursu Zobacz Ducha Gór 2019 - nj24.jpg
Finał konkursu Zobacz Ducha Gór 2019 - B - nj24.jpg
Wystawa Zobacz Ducha Gór 2019.jpg

Komentarze (7)

Gratulację dla Radosława P.
Piękne zdjecie ! Nie bez przyczyny zgarnia kolejne nagrody !

To już wiemy kto wygrał i nareszcie słusznie!

wow super zdjecie!! ogromne gratulacje! zasłużona wygrana!

Zdjęcie jest wspaniałe, gratulacje :)

Ale Pelisiak też nie jest zły w swym fahu karważ tważ

Nigdzie więcej informacji o tym wydarzeniu nie widziałam...

Nigdzie więcej informacji o tym wydarzeniu nie widziałam...