To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Dla kogo Wytrych do Serc Publiczności 2017? Poznaj kandydatów

Dla kogo Wytrych do Serc Publiczności 2017? Poznaj kandydatów

Głosuj na najpopularniejszego artystę regionu! Przyjdź na koncert zespołu DesOrient!

Trwa plebiscyt Nowin Jeleniogórskich. Finałowa Gala Srebrnych Kluczyków 2017 z koncertem muzyki filmowej Michała Lorenca już 7 października 2017 w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Zapraszamy!

W ubiegłym tygodniu, 8 września, minął termin zgłaszania kandydatów do tegorocznych nagród kulturalnych Nowin Jeleniogórskich. O tym, kto otrzyma Srebrne Kluczyki 2017, zdecyduje teraz Kapituła nagrody. Złoty Kluczyk tradycyjnie już przyzna Fundacja Nowin Jeleniogórskich. I wreszcie szczególną nagrodę, czyli Wytrych do Serc Publiczności, przyznają Państwo, czyli Czytelnicy Nowin Jeleniogórskich. Laureatów wszystkich nagród poznamy podczas Gali Srebrnych Kluczyków, która zaplanowana jest na 7 października 2017 roku w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury.
Kapituła przyzna Nagrody Srebrnych Kluczyków za dokonania sezonu artystycznego 2016/2017 w kilku kategoriach: najlepszy spektakl teatralny scen jeleniogórskich (pod uwagę bierzemy wszystkie premiery od września 2016 do końca sierpnia 2017 roku), najlepsza kreacja aktorska, sztuki wizualne, muzyka, zjawisko kulturotwórcze oraz wydarzenie kulturalne sezonu. Obrady Kapituły zazwyczaj są burzliwe i przynoszą różne niespodzianki. Nie jest więc wykluczone, że nagroda w którejś z wymienionych kategorii nie zostanie przyznana bądź pojawi się nowe, dodatkowe wyróżnienie - jeśli tylko członkowie Kapituły uznają to za zasadne. Specjalną Nagrodę - Złoty Kluczyk 2017 - przyzna Fundacja Nowin Jeleniogórskich za wydarzenie, inicjatywę, działalność wykraczającą poza czasowe ramy jednego sezonu i zasługującą na wyróżnienie szczególne.
Nasi Czytelnicy przyznają własną nagrodę - Wytrych do Serc Publiczności! Do 8 września 2017, do godziny 16.00 można było wskazać artystów, którzy, Waszym zdaniem, zasługują na tę nagrodę. Można było zgłaszać kandydatury z całego regionu, (artystów mieszkających w naszym regionie oraz związanych działanością z naszym regionem) i wszystkich dziedzin sztuki.
Czytelnicy „Nowin Jeleniogórskich" mają też możliwość zgłaszania kandydatur do Srebrnych Kluczyków i Złotego Kluczyka 2017. I skorzystali z tej możliwości. Wpłynęły bowiem do nas zgłoszenia wraz z odpowiednim uzasadnieniem, które przedstawione zostaną Kapitule Srebrnych Kluczyków decydującej o przyznaniu nagród.
Od 5 września, trwa już głosowanie w plebiscycie publiczności na najpopularniejszego artystę regionu. O tym, w czyje ręce trafi WYTRYCH 2017, decydujecie wyłącznie Państwo. Nagrodę otrzyma artysta, na którego oddanych zostanie najwięcej głosów.
Na wszystkich zgłoszonych kandydatów głosować można na kuponach zamieszczanych w „Nowinach Jeleniogórskich" oraz SMS-ami. Plebiscyt podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym, trwającym do 25 września 2017 do godz. 12.00, można oddawać głosy na wszystkich zgłoszonych artystów. W ten sposób wyłoniona zostanie piątka finalistów. W drugim etapie, trwającym od 25 września do 5 października 2017, do godz. 24.00, będzie można głosować już tylko na kandydatów z grona pięciu artystów, którzy zdobędą najwięcej głosów w pierwszym etapie i w ten sposób nominowani zostaną do nagrody.
Aby zagłosować przy pomocy kuponu, należy stosowny kupon wyciąć z aktualnego wydania "Nowin Jeleniogórskich", wypełnić i dostarczyć do redakcji osobiście lub pocztą tradycyjną. Liczy się data dostarczenia przesyłki do redakcji. Uwaga! Głosować można tylko na oryginalnych kuponach wyciętych z NJ.
Aby wziąć udział w głosowaniu elektronicznym, trzeba wysłać sms na numer 7255. Koszt jednego sms-a to 2,00 zł netto + 23 proc. VAT (2,46 zł brutto) we wszystkich polskich sieciach telefonii komórkowej. Aby oddać głos na ulubionego artystę, wysyłamy wiadomość o treści: WYTRYCH, z przypisanym danemu kandydatowi numerem, np. WYTRYCH99 (bez żadnych dodatkowych znaków typu spacja, kropka czy przecinek). Głosowanie smsowe trwa nieprzerwanie do 5 października 2017 r. do godz. 24.00. Jedna osoba może oddać dowolną liczbę głosów (kuponów i smsów na różnych kandydatów). Uwaga! O tym, kto znajdzie się w gronie nominowanych do Wytrycha 2017, zdecydują wyłącznie głosy oddane do poniedziałku 25 września 2017, do godz. 12.00. Kupony i głosy sms-owe, które dotrą do nas po tym terminie, nie zostaną uwzględnione przy tworzeniu listy nominowanych do nagród.
Zapraszamy do współdecydowania o tym, kto otrzyma tegoroczne nagrody kulturalne NJ. Warto głosować na swoich ulubieńców ze świata sztuki również dlatego, że w ten sposób zdobyć można będzie zaproszenie na Galę Srebrnych Kluczyków 2017. A warto wybrać się
na to wydarzenie do Jeleniogórskiego Centrum Kultury, również z tego powodu, że uroczystość wręczenia nagród uświetni specjalny koncert muzyki filmowej Michała Lorenca w wykonaniu zjawiskowego zespołu DesOrient (specjalizującego się w nagraniach i koncertowych wykonaniach muzyki filmowej), który specjalnie na ten jeden wieczór przyjedzie do Jeleniej Góry! To będzie wspaniała uczta muzyczna. Więcej szczególów na temat tego wydarzenia w publikacji, do której odnośnik znajduje sie poniżej.

Dwuosobowe zaproszenia na Galę Srebrnych Kluczyków 2017 wraz z koncertem grupy DesOrient otrzymają trzy osoby, które oddadzą największą ilość głosów na dowolnych kandydatów. W przypadku głosów oddanych za pomocą sms-ów liczyć będzie się ilość wiadomości wysłanych z jednego nr telefonu. W przypadku głosowania przy pomocy kuponów konieczne jest wpisanie na kuponie imienia i nazwiska głosującego oraz numeru telefonu, który także posłuży do identyfikacji głosującego, oraz pozwoli nam skontaktować się z właściwą osobą w przypadku szczęśliwie zdobytego zaproszenia.

Oto pełna lista kandydatów do WYTRYCHA 2017:

Jacek Grondowy (aktor Teatru C.K. Norwida) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH1
Lidia Lisowicz (aktorka Zdrojowego Teatru Animacji) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH2
Marek Napiórkowski (muzyk) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH3
Agata Różańska (artysta plastyk) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH4
Marcin Wyrostek (muzyk) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH5
Janusz Moniatowicz (fotograf) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH6
Piotr Michalak (muzyk) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH7
Wojciech Jarociński (muzyk) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH8
Krzysztof Rogacewicz (aktor Teatru Maska) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH9
Zbigniew Frączkiewicz (rzeźbiarz) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH10
Diana Jonkisz (aktorka Zdrojowego Teatru Animacji) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH11
Tadeusz Rybicki (aktor Teatru Cinema, reżyser) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH12
Dariusz Miliński (artysta plastyk) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH13
Tomasz Mielech (fotograf) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH14
Jadwiga i Tadeusz Kutowie (twórcy Teatru Naszego) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH15
Anna Patrys (śpiewaczka) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH16
Anna Ludwicka-Mania (aktorka Teatru C.K. Norwida) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH17 

Komentarze (9)

A kiedy będzie głosowanie na najgorszego burmistrza Kotliny Jeleniogórskiej?
Ja głosuję na burmistrza Mirosława Grafa ze Szklarskiej Poręby. Dziś ponownie ściął piękne zdrowe drzewa. Tym razem przy przystanku PKS w Szklarskiej Porębie Górnej.

Z tego wynika, że burmistrz Graf łamie prawo.

Zabrakło polotu organizatorom słowo "wytrych"kojarzy się ze złodziejskim fachem, podobnie z zamiennikiem podróbką klucza czyli czymś gorszym od oryginału.Na zdjęciu jako nagroda jest klucz nie wytrych.Kluczyk w tym wypadku byłby lepszą nazwą.

Niskie loty i przefilozofowanie - spojrzyj szerzej. Typowo polskie szukanie dziury w całym i brak poczucia humoru.

..NAJlepszym artysta od "slowa" jest Pan Redaktor Anrzej B.,tylko szkoda,ze tam malo pisze

Jak w piosence "wytrych, wytrych uber alles"!!!

hydroxychloroquine classification hydroxyquinoline plaquenil sulfate 200 mg

tadalafil ip buy tadalafil toptada

hloroquine http