To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Dla kogo Wytrych 2015? Ostatnie dni głosowania!

Dla kogo Wytrych 2015? Ostatnie dni głosowania!

Znamy finalistów w plebiscycie na najpopularniejszego artystę naszego regionu, którzy zostali nominowani do nagrody nagrody Wytrych 2015. Finał zbliża się wielkimi krokami.

Pierwszy etap głosowania zakończył się w czwartek (19 marca) o północy. Wyłoniliście w nim Państwo piątkę finalistów. O Wytrych do Serc Publiczności powalczą (w kolejności alfabetycznej): Władysław Gałczyński, Piotr Konieczyński, Dariusz Miliński, Piotr Pawlak i Małgorzata Wasiucionek.

Sylwetki nominowanych przedstawimy w najbliższym wydaniu „Nowin Jeleniogórskich”, które ukażą się 24 marca 2015 roku.
Na piątkę finalistów można głosować do 26 marca 2015 roku, do godziny 23.59. Całkowity koszt jednego smsa to 1,23 zł brutto (w tym 23% VAT) we wszystkich polskich sieciach telefonii komórkowej. Głos można oddać również za pomocą kuponów drukowanych w „Nowinach Jeleniogórskich”.
Laureatów nagród kulturalnych „Nowin Jeleniogórskich” poznamy podczas Gali Srebrnych Kluczyków, 28 marca 2015 roku w Teatrze Norwida. Na Gali rozdamy Kluczyki w kilku kategoriach. Specjalną Nagrodę – Złoty Kluczyk 2015 - przyzna Fundacja Nowin Jeleniogórskich za wydarzenie, inicjatywę, działalność, zasługujące na wyróżnienie szczególne. Kapituła Srebrnych Kluczyków przyzna Nagrody Srebrnych Kluczyków w następujących kategoriach: najlepszy spektakl teatralny scen jeleniogórskich (pod uwagę bierzemy wszystkie premiery od Gali Srebrnych Kluczyków 2014 do marca 2015 roku), najlepsza kreacja aktorska, a także w kategoriach: sztuki wizualne, muzyka oraz zjawisko kulturotwórcze. Wręczymy oczywiście też Wytrych do Serc Publiczności.
 

Głosuj na swojego ulubionego artystę! Oto lista finalistów (w kolejności zgłoszeń):

MAŁGORZATA WASIUCIONEK (skrzypaczka) - sms na numer 7155 o treści Wytrych1
PIOTR KONIECZYŃSKI (aktor Teatru Cypriana Kamila Norwida) - sms na numer 7155 o treści Wytrych3
DARIUSZ MILIŃSKI (artysta malarz) – sms na numer 7155 o treści Wytrych6
WŁADYSŁAW GAŁCZYŃSKI (malarz) – sms 7155 o treści Wytrych10
PIOTR PAWLAK (muzyk) – sms na numer 7155 o treści Wytrych11
Całkowity koszt jednego SMS to 1,23 zł brutto (w tym 23 proc. VAT) we wszystkich polskich sieciach telefonii komórkowej. 

Galę Srebrnych Kluczyków uświetni koncert znakomitej aktorki Stanisławy Celińskiej, Bartka Wąsika i Royal String Quartet „Nowa Warszawa”! Sobota, 28 marca 2015, godz. 19.00, Teatr C.K. Norwida w Jeleniej Górze. Bilety już w sprzedaży. Więcej na temat tego wydarzenia w publikacji, do której odnośnik znajduje się poniżej.