To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Dla kogo Wytrych 2019? Nie przegap głosowania!

Dla kogo Wytrych 2019? Nie przegap głosowania!

Trwa plebiscyt na najpopularniejszego artystę naszego regionu. Tylko do piątku, 11 października, do godz. 12.00 głosować można na wszystkich kandydatów do Wytrycha 2019, z których wyłonieni zostaną finaliści plebiscytu! W drugim etapie plebiscytu głosować będzie można już tylko na finalistów nominowanych do nagrody Zdobywcę tegorocznego Wytrycha do Serc Publiczności poznamy podczas Gali Srebrnych Kluczyków 2019. Ceremonia wręczenia dorocznych Nagród Kulturalnych Nowin Jeleniogórskich odbędzie się w sobotę, 26 października, o godz. 19.00 w jeleniogórskim Teatrze im. C.K. Norwida.  

Głosowanie plebiscytowe podzielone jest na dwa etapy. W pierwszym, trwającym do 11 października 2019 r. do godz. 12.00, można oddawać głosy na wszystkich zgłoszonych artystów. W ten sposób wyłoniona zostanie piątka finalistów nominowanych do nagrody. W drugim etapie plebiscytu, trwającym od 12 października 2019 od godz. 12.00 do 25 października 2019 do godz. 12.00, będzie można głosować już tylko na kandydatów z piątki finalistów, którzy zdobędą najwięcej głosów w pierwszym etapie i w ten sposób nominowani zostaną do nagrody. Wytrych 2019 przyznany zostanie artyście, który zbierze najwięcej punktów w głosowaniu publiczności. Liczy się łączna ilość punktów zdobytych w obu etapach głosowania.

Więcej na ten temat, pełna lista kandydatów do tegorocznego Wytrycha oraz szczegółowe informacje jak i dlaczego warto głosować w publikacji, do której odnośnik znajduje się poniżej. Zapraszamy do udziału w plebiscycie publiczności!