To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.
listopada 21, 2012

Andrzej Wojdyła, prezes lubawskiej spółki Sanikom, na wtorkowej Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, towarzyszącej poznańskim branżowym targom POLEKO, uhonorowany został statuetką i tytułem Dyrektora Roku 2011 Branży Komunalnej w Polsce. Wybrano go spośród około 2 tys. zarządców firm zajmujących się utrzymaniem czystości i gospodarką odpadami w gminach.

września 10, 2012

Siedmioro dzieci trafiło wczoraj do szpitala, po tym jak przewodnik PTTK pozwolił im wejść na zamkniętą skocznię narciarską w Lubawce, z której spadli.

września 5, 2012

- Na moim miejscu każdy by tak postąpił. Nie dla nagród, ale po to by pomóc chłopcu. Fajnie, że się udało – mówi Marek Malich, dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze, który w sobotę udzielił opiekującemu się 2,5 letnim chłopczykiem fachowej pomocy. Dzięki jego wskazówkom, dziecko dzisiaj żyje.

lipca 12, 2012

Za rok ma być gotowy projekt budowy drogi S-3 na odcinku Legnica-Lubawka - dowiadujemy się z odpowiedzi na apel, jaki kilka tygodni temu wystosowali lokalni samorządowcy do władz państwowych w tej spraw. Czytamy w nim, że droga może zacząć powstawać po 2013 roku.