To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zatrzymany za znęcanie. Wpadł przez monitoring.

Fot.: KMP Jelenia Góra

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad żoną. Zatrzymany groził jej pozbawieniem życia, rzucał się do bicia, podduszał, wyzywał i poniżał. Mężczyzna podejrzany jest również o kradzież rowerów.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad żoną oraz o kradzież. 33-latek został zatrzymany 14 czerwca br. podczas interwencji zgłoszonej przez pokrzywdzoną.

Mężczyzna od około 2 lat znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Nadużywał alkoholu, który wyzwalał w nim agresję. Bez żadnego powodu wielokrotnie wszczynał awantury, podczas których wyzywał ją, bił, podduszał i poniżał. Groził jej również pozbawieniem życia. Funkcjonariusze agresora umieścili w policyjnym areszcie.

W trakcie czynności procesowych, funkcjonariusze rozpoznali w nim mężczyznę, który w nocy z 28 na 29 kwietnia br. ukradł 2 rowery z klatki schodowej jednego z budynków w Jeleniej Górze. Ich wartość pokrzywdzony oszacował na 5200 zł. Mężczyzna został nagrany przez monitoring zamontowany na klatce schodowej.

Okazało się, że 33-latek w dniu zatrzymania był ubrany w odzież, którą miał w dniu kradzieży. Teraz 33-latek za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (2)

Nienawidze PISu
Kocham PO i Tuska

Taki śmieć to będzie miał szacun na oddziale...
Ale do grypserki się nie nada...