To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kolejny cios w przestępczość narkotykową. Ponad 2400 porcji narkotyków nie trafi na rynek.

Fot.: KMP Jelenia Góra

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających. W trakcie czynności zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę i 2 sadzonki konopi indyjskiej. Z zabezpieczonych środków odurzających łącznie można zyskać ponad 2400 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają źródło zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz 35-latek za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 35-letniego jeleniogórzanina w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających. Odpowie on również za nielegalne posiadanie amunicji. Policjanci prowadząc czynności uzyskali informację, że 35-letni mężczyzna najprawdopodobniej ma związek z przestępczością narkotykową.

Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie, funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna najprawdopodobniej posiada narkotyki w mieszkaniu. Przeszukując jego lokal policjanci znaleźli środki odurzające zapakowane w woreczki strunowe. Była to marihuana i amfetamina. Ponadto policjanci zabezpieczyli 2 sadzonki konopi indyjskiej oraz nabój. Łącznie z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 2400 porcji handlowych.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, uprawę sadzonek konopi oraz nielegalne posiadanie amunicji grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy zatrzymany nie zajmował się ich dystrybucją.

Komentarze (2)

2 sadzonki, no k**wa escobar!

Nienawidze PISu
Kocham PO i Tuska