To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Ukradli puszkę wolontariuszce WOŚP

Ukradli puszkę wolontariuszce WOŚP

Podczas finału WOŚP dwóch mężczyzn napadło na 15-letnią wolontariuszkę, Ukradli jej puszkę z pieniędzmi. Policja poszukuje sprawców.

Do napadu doszło około godz. 16.00.

15-letnia wolontariuszka zbierała pieniądze wraz z dwiema koleżankami. Nagle podeszło do nich dwóch mężczyzn. Wyrwali dziewczynie puszkę i uciekli. Z wyglądu mieli około 35 lat.

Mundurowi sprawdzają monitoring, by ustalić sprawców.

Był to jedyny przypadek zakłócenia przebiegu WOŚP.

Komentarze (14)

polskie zulostwo.

bydło słowiańskie

A Ty kto? Chazar?

to bardzo źle,pownni ich złapać.zawsze ze starom wspieramy te akcje. na mnie kiedyś też dziesione zrobili i mi zabrali 100zl co mi z bezrobocia zostało i na fastberga nie miałem bo wtedy jeszcze fastbergi i kenigery w biedronce były

To na pewno członkowie Drajfklubu. Zbierają na LPG do swoich szrotów, no i szukają różnych sposobów. Na dawanie d... jest za zimno, poza tym z tego co słyszałem mają bardzo niskie stawki. Więc wzięli się za gansterkę.

"o dwoch takich co ukradli puszke" , szukajcie w Piechowicach bo tam sama zulernia mieszka

Udławcie się tymi pieniędzmi i wszystkim, co za nie kupicie. A raczej - ZACHŁYŚNIJCIE SIĘ! Bo wiadomo, co kupicie...

Miejmy nadzieję, że kamery monitoringu działały w miejscu napadu.

A to nei powinno być tak, że dla bezpieczeństwa tych nieletnich powinni oni chodzić tylko tam gdzie są kamery ( te działające oczywiście)?

A czy Prezydent Gdańska nie powinien mieć ochrony osobistej? Gdyby człowiek wiedział, że upadnie, to by sobie usiadł. Szczęście w nieszczęściu, że drań tylko wyrwał tę puszkę z rąk i nie zastosował przemocy.

to wina Owsika że nie dopilnował,skutecznego zabezpieczenia WOŚP,dlatego teraz podaje się do dymisji...

Patrząc na twoje wypociny, przypuszczam, że do szkoły podstawowej nie chodziłeś, bo nie dałeś rady w pierwszej klasie, co nie?

Karma wróci do takiej łachudry.Mam nadzieję

W sumie przydałby się pręgierz np na Placu Ratuszowym. Właśnie do umieszczenia tam takich osobników. A latem dla złodziej kwiatów i roślin z przestrzeni miejskiej.