To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Szykujemy nowy Kompas Górski!

Szykujemy nowy Kompas Górski!

Chcesz, by Twoja oferta znalazła się w cieszącym się wielkim zainteresowaniem, jedynym w swoim rodzaju informatorze turystycznym, poświęconym w całości atrakcjom naszej górskiej krainy – pilnie skontaktuj się z nami! Właśnie przygotowujemy Kompas Górski na jesień 2019 r. Możesz dołączyć do grona partnerów tego przedsięwzięcia. 

Na łamach Kompasu Górskiego, wydawanego na kolejne pory roku, prezentujemy wszelkiego rodzaju walory turystyczne regionu, skarby przyrody i kultury, ciekawe miejsca, które warto odwiedzić, oraz aktualny kalendarz wydarzeń, jakich nie można przegapić.

Powstające właśnie, jesienne wydanie nietuzinkowego przewodnika, przygotowywanego wspólnie przez Fundację Nowin Jeleniogórskich i redakcję NJ, będzie dodatkiem specjalnym do wydania "Nowin Jeleniogórskich” z 17 września 2019 r. (dostępnego w sprzedaży także w postaci elektronicznej). Bezpłatne egzemplarze jesiennego Kompasu Górskiego trafią także do puntów informacji turystycznej i obiektów turystycznych w całym regionie. Znaleźć można je będzie w dobrych hotelach, biurach podróży, obiektach uzdrowiskowych, sportowych, rekreacyjnych oraz na promocyjnych stoiskach partnerów wydawnictwa podczas największych i najciekawszych wydarzeń organizowanych w najbliższym czasie nie tylko w regionie jeleniogórskim. Znacząca część 30-tysięcznego nakładu drukowanej postaci wydawnictwa trafi również do ważnych punktów dystrybucji w innych częściach Polski.

Gestorów branży turystycznej chcących dołączyć do grona partnerów nietuzinkowego przedsięwzięcia i zaistnieć w najnowszej edycji wydawnictwa, które trafi do rąk Czytelników wraz z poczatkiem jesieni, zapraszamy do współpracy. To szansa, by zaistnieć w Kompasie Górskim na najbliższy sezon.

Do współpracy zapraszamy także gospodarzy obiektów turystycznych, którzy chcą udostępnić nasz bezpłatny przewodnik swoim gościom. Wszystkich, którzy chcą dołączyć do grona partnerów Kompasu Górskiego prosimy o kontakt.

Fundacja Nowin Jeleniogórskich: tel. 756424420, 756424410, e-mail: fundacja@fundacjanj.org