To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Pomysłowa sesja fotograficzna gospodyń z Dąbrowicy

FOT. "Dębowe babki"

Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrowicy „Dębowe Babki” oraz gospodarze pałacu w Dąbrowicy zaprosili panie na niezwykłe spotkanie. Gospodynie  z Dąbrowicy oraz innych miast zostały zaproszone przed obiektyw we wnętrzu pałacu. Pozowały kobiety w różnym wieku od kilkumiesięcznej dziewczynki, przez sześciolatkę, nastolatki, aż po seniorki z charyzmą.

Dominika Podoba, jedna z organizatorek sesji, podkreśla, że „Dębowe Babki” i gospodyni pałacu zadbały o komfort każdej z pań. Słodki poczęstunek, kawa, herbata, a także oprowadzenie gości po wyremontowanej części obiektu były miłym dodatkiem do sesji fotograficznej. Przed sesją można było poprawić makijaż, zmienić kreację, dobrać dodatki, które przygotowały organizatorki. - Zdjęcia robiła przewodnicząca koła, dzieląc się z innymi swoimi umiejętnościami i wykorzystując prywatny sprzęt fotograficzny - mówi Dominika Podoba.
-Liczba gości przeszła nasze najśmielsze oczekiwania i marzenia – podsumowuje przewodnicząca koła – Jesteśmy wdzięczne za zainteresowanie. Było tak dużo chętnych kobiet do zdjęć, że czas sesji przedłużyłyśmy o trzy godziny. Ogrom pracy, lawina emocji, dziesiątki metamorfoz w ciągu chwili, setki zdjęć i mnóstwo satysfakcji - podsumowuje sesję.
- Z sesji fotograficznej skorzystały mieszkanki Dąbrowicy, ale też z okolic z Jeleniej Góry, Jeżowa Sudeckiego, a nawet z Wlenia – dodaje inna "Dębowa Babka". – Wszystkie panie świetnie się bawiły. Nawet te bardziej nieśmiałe, wykorzystały ten czas na zabawę i dały się porwać niezwykłej atmosferze jaką wszystkie razem stworzyłyśmy - mówi zadowolona.
„Dębowe Babki” to koło gospodyń wiejskich, które powstało latem 2019 z potrzeby integracji oraz działalności społeczno-kulturalnej na rzecz kobiet z Dąbrowicy. Gospodynie te, to młode kobiety, trzy seniorki i jeden pan. Organizatorzy sesji zapowiadają inne inicjatywy dla mieszkańców i gości. Zachęcają do śledzenia szczegółów m.in. na profilu na Facebooku Dębowych Babek – Koła Gospodyń Wiejskich w Dąbrowicy.

IMG_5667małe..jpg
IMG_5730małe.jpg
IMG_5943małe.jpg
IMG_6160małe..jpg
IMG_6335małe..jpg
IMG_6721małe..jpg
IMG_6803małe...jpg
IMG_6871małe..jpg
IMG_6903małe..jpg
IMG_6952małe..jpg
IMG_6997..jpg
IMG_20200307_124509.jpg
IMG_20200307_133221..jpg
IMG_20200307_143101.jpg

Komentarze (7)

Super pomysl !!! Super babeczki !!!

Brawo za super pomysł

Bardzo ładne.

Super inicjatywa - cos innego niz ciasta na festynach

Skoro zapraszali Panie to dlaczego żadnej informacji na tablicach ogłoszeń nie było? Zabawa dla Koła gospodyń( prócz tych pan zadnej z mieszkanek nie bylo )i paru osób z poza Dąbrowicy.

Skoro zapraszali Panie to dlaczego żadnej informacji na tablicach ogłoszeń nie było? Zabawa dla Koła gospodyń( prócz tych pan zadnej z mieszkanek nie bylo )i paru osób z poza Dąbrowicy.

Ile z tych Pań ma teraz gorączkę?