To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Nieodkryty świat perkusji

Nieodkryty świat perkusji

Zespół perkusyjny PSM I i II st. im. S. Moniuszki w Jeleniej Górze pod kierunkiem Grzegorza Szymańskiego wystąpi 12 kwietnia w jeleniogórskiej filharmonii podczas najbliższego Niedzielnego Poranka Muzycznego dla dzieci i rodziców. Początek o godz. 10.30.

Organizatorzy niedzielnego koncertu zatytułowanego „Nieodkryty świat perkusji” tak zapraszają na spotkanie z muzyką dla najmłodszych melomanów: ...aby poznać instrumenty perkusyjne, wyruszymy w podróż do dżungli. Ten niezbadany świat perkusji odkrywać będzie zespół perkusyjny z PSM I i II st. im. St. Moniuszki w Jeleniej Górze pod kierunkiem Grzegorza Szymańskiego. Uczniowie zagrają na poranku utwory o zróżnicowanej stylistyce i instrumentarium pokazując uniwersalność i wszechstronność instrumentów perkusyjnych. Gościem specjalnym będzie zespół artystyczny klas 1-3 „Promyczki” ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubomierzu. Dzieci zaprezentują swoje umiejętności muzyczne, taneczne i recytatorskie podążając tropem muzykożerców razem z prowadzącymi Agnieszką Gierus i Dominiką Łukasiewicz.

Uwaga! Dla naszych czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na ten właśnie Niedzielny Poranek Muzyczny w jeleniogórskiej filharmonii. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w czwartek, 9 kwietnia, po godz. 14.30. Jedynym warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania "Nowin Jeleniogórskich". Zapraszamy!