To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Licytacja „Muzykantów z Pławnej” już dziś!

Licytujemy „Muzykantów z Pławnej” - olej na płótnie formatu 80x80 cm, oprawiony w drewnianą, ręcznie zdobioną ramę

Już dziś, w środę, 5 grudnia, mikołajkowa aukcja obrazu Dariusza Milińskiego „Muzykanci z Pławnej”. Jedno z najnowszych dzieł wziętego artysty licytować będziemy telefonicznie od godz. 10.00 do 16.00. 

Wszyscy, którzy chcą wziąć w niej udział, muszą wcześniej zgłosić swój akces. Najlepiej telefonicznie - dzwoniąc pod redakcyjny numer 756424420 lub 601572243. Zgłoszenia dokonać można też przez internet, wysyłając e-mail na adres: d.antosik@nj24.pl. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest podanie swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu, za pośrednictwem którego kontaktować będziemy się z licytującym. Do licytacji włączyć można się praktycznie do ostatniej chwili przed jej zamknięciem. Lepiej zrobić to jednak jak najwcześniej, choćby za chwilę. Kolejność zgłoszeń decydować będzie bowiem o kolejności, w jakiej dzwonić będziemy do licytujących z pytaniami o ich propozycje cen. Cena wywoławcza wynosi tradycyjnie 500 zł. Minimalne postąpienie w trakcie licytacji wynosi 50 zł.

Pieniądze ze sprzedaży wyjątkowego, przygotowanego specjalnie na tę okazję dzieła, przeznaczone są na świąteczne prezenty dla dzieci z Pławnej. Licytacja jest bowiem częścią dorocznej akcji dobroczynnej organizowanej już ćwierć wieku przez Dariusza Milińskiego.

Aukcja, bez względu na jej efekt finansowy, zawsze kończy się sukcesem. Milińscy, bez względu na to, za ile zlicytowany zostanie obraz, z rozmachem przygotowują mikołajkową zabawę oraz prezenty dla maluchów. To, jak bogaty będzie ostatecznie zestaw mikołajkowych prezentów i co znajdzie się w paczkach dla dzieciaków, istotnie zależy jednak także od hojności tych, którzy zechcą wesprzeć akcję artysty oraz wyniku licytacji.

Gorąco zapraszamy do udziału w naszej szlachetnej zabawie! Stawką jest bezcenna radość dzieciaków oraz własna satysfakcja z osobistego udziału w dobroczynnej akcji. To, jak bogate będą prezenty dla dzieciaków, zależy od hojności uczestników licytacji! „Muzykanci z Pławnej” już grają!

Więcej na ten temat w „Nowinach Jeleniogórskich” z 20 i 27 listopada 2018 r. oraz w publikacji, do której odnośnik znajduje się poniżej.