To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Letnie Koncerty Promenadowe w Cieplicach

W niedzielę, 5 sierpnia, wystąpi Zámecke saxofonové kvarteto Josefa Źemličky

Przed nami kolejne spotkania z czeskimi muzykami w ramach tegorocznego cyklu Letnich Koncertów Promenadowych odbywających się w muszli w Parku Zdrojowym w Jeleniej Górze - Cieplicach. Już w najbliższą niedzielę, 5 sierpnia, o godz. 16.00 w muszli koncertowej wystąpi Zámecke saxofonové kvarteto Josefa Źemličky. W programie muzyka klasyczna i współczesna.

12 sierpnia na uzdrowiskowej scenie z czeskim repertuarem klasycznym wystąpi orkiestra dęta Semilska 12. Wielki finał, czyli końcowy, pojedynek – pogawędka muzyczna zespołów z Polski i Czech, występujących jednocześnie na dwóch scenach w Parku Zdrojowym zaplanowano na niedzielę, 26 sierpnia. Wszystkie koncerty są bezpłatne i rozpoczynają o godz. 16.00.

Organizatorem koncertów jest Zdrojowy Teatr Animacji.

Projekt "Letnie Koncerty Promenadowe - polsko-czeski pojedynek muzyczny" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska 2014 – 2020, oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa przy wsparciu z budżetu Miasta Jelenia Góra.

Letnie Koncerty Promenadowe 2018 - afisz.png
zamecke saxofonove kvarteto.jpg
Semilska 12.jpg
Letnie Koncerty Promenadowe 2018 - projekt.png