To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kto w finale wyborów Człowieka Roku 2018?

Kto w finale wyborów Człowieka Roku 2018?

Tylko do końca miesiąca, 31 stycznia 2019 roku, można głosować na wszystkich kandydatów do tytułu „Człowieka Roku”. 1 lutego ogłosimy nazwiska pięciu finalistów. W tej chwili (dane na piątek 25 stycznia godzina 14.00) na prowadzeniu znajduje się Marek Gołębiowski, drugi jest Edward Ostrowski, a pierwszą trójkę zamyka Andrzej Mateusiak. Pierwszą piątkę uzupełniają Janina Peikert oraz Rafał Fronia. Jednak różnica głosów między czwartą w kolejności Janiną Peikert a siódmą Sylwią Motyl to zaledwie 10 punktów (5 kuponów albo 10 sms-ów). Tak więc do piątku, 1 lutego, może się naprawdę jeszcze wiele wydarzyć.

Rozstrzygnięcie wyborów odbędzie się 17 lutego 2019 roku podczas uroczystej Gali. Wówczas dowiemy się kto został Człowiekiem Roku 2018 oraz poznamy nazwiska najpopularniejszych sportowców i trenerów regionu. W drugiej części wieczoru wystąpi Anna Jurksztowicz. O tym wydarzeniu piszemy obok.

Na kandydatów można głosować za pomoc kuponu wyciętego z aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich” bądź sms. Uwaga! Siła głosu oddanego za pomocą kuponu jest większa. Za każdy głos oddany na kuponie, kandydat otrzymuje 2 punkty, za pomocą sms – 1 pkt. SMS-y wysyłamy na numer 72051 o treści np. CR.55. Koszt jednego sms to 2,46 zł brutto. Pamiętajmy, aby po prefiksie cr a przed numerem kandydata wpisać kropkę!
Nie ma ograniczeń, co do ilości sms bądź kuponów przekazanych przez jedną osobę.

Lista kandydatów w publikacji, do której odnośnik znajduje się poniżej.