To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Konkurs "Za oknem 2020" – zgłoszenia tylko do końca maja!

Konkurs "Za oknem 2020" – zgłoszenia tylko do końca maja!

Jeszcze tylko kilka dni zostało na włączenie się do Kryzysowego Konkursu Fotografii Domowej "Za oknem 2020". Ostateczny termin zgłaszania prac to 31 maja. Pokażcie świat widziany przez okno. Nagrody czekają! 

Kryzysowy Konkurs Fotografii Domowej "Za oknem 2020" jest pomysłem na twórcze wypełnienie bolesnego czasu społecznej kwarantanny, spędzanego w domu, w związku z epidemią wywołaną przez koronawirusa. Sposobem na zajęcie głowy kreatywnym myśleniem, zapisanie wyjątkowego momentu w dziejach ludzkości (oraz swojej w nim obecności) w plastycznych obrazach, z których skomponować można później niezwykły album rodzinny, i stworzenie unikalnego portretu współczesnego świata w stanie zagrożenia.
Udział w konkursie, organizowanym wspólnie przez Fundację Nowin jeleniogórskich i redakcję NJ, to szansa na twórczą przygodą i zdobycie wartościowych nagród. Bo autorów najlepszych prac, które wybierze powołane w tym celu jury, odpowiednio uhonorujemy.

Gorąco namawiamy do zajęcia się fotografowaniem i podjęcia konkursowego wyzwania każdego, kto tylko posiada jakikolwiek cyfrowy aparat fotograficzny (choćby w smartfonie czy tablecie, pozwalający wykonać zdjęcie w jakości nadającej się do publikacji) i potrafi mądrze go używać. Konkurs ma charakter ogólnopolski i otwarty jest dla wszystkich zainteresowanych. Uczestnictwo w nim jest bezpłatne i nie wymaga wychodzenia z domu, podobnie jak zgłoszenie prac do konkursu, do czego wystarczy dostęp do internetu.

Temat prac dowolny. Bezwzględnie określony jest tylko czas i sposób ich powstania. Fotografie wykonane muszą być w okresie od 15 marca 2020 r. do dnia zakończenia przyjmowania zgłoszeń, bez wychodzenia z domu, przez ich autorów!

Więcej na temat konkursu oraz jego regulamin w publikacjach, do których odnośniki znajdują się poniżej.  

Komentarze (2)

Czy konkurs został zakończony?

Czy konkurs został zakończony?