To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Głosowanie tylko do 5 października. Gala już w sobotę!

Głosowanie tylko do 5 października. Gala już w sobotę!

Tylko do 5 października trwa finałowe głosowanie w Nowinowym plebiscycie na najpopularniejszego artystę regionu, którego stawką jest Wytrych do Serc Publiczności 2017. Głosami naszych Czytelników do tej szczególnej nagrody nominowani zostali: Piotr Michalak (muzyk), Krzysztof Rogacewicz (aktor Teatru Maska), Tadeusz Rybicki (aktor Teatru Cinema, reżyser), Jadwiga i Tadeusz Kutowie (twórcy Teatru Naszego) oraz Anna Ludwicka-Mania (aktorka Teatru C.K. Norwida). W czyje ręce trafi Wytrych 2017 zależy wyłącznie od Państwa. Nagrodę otrzyma artysta, na którego oddanych zostanie najwięcej głosów publiczności. 

Podzielone na dwa etapy głosowanie trwa już od 5 września. W poniedziałek, 25 września 2017 do godz. 12.00, zakończył się etap pierwszy, w którym głosować można było na wszystkich 17 zgłoszonych artystów. W ten sposób wyłoniona została piątka finalistów. W drugim etapie, trwającym od 25 września do 5 października 2017, do godz. 24.00, głosować można już tylko na kandydatów, którzy zdobyli najwięcej głosów w pierwszym etapie i w ten sposób nominowani zostali do nagrody. Wszyscy nominowani do nagrody artyści zaproszeni zostaną na Galę, podczas której ogłosimy wyniki głosowania publiczności.

Na nominowanych do WYTRYCHA 2017 kandydatów głosować można na kuponach zamieszczanych w „Nowinach Jeleniogórskich" oraz SMS-ami.
Aby zagłosować przy pomocy kuponu, wydrukowany poniżej kupon należy wyciąć z NJ, wypełnić i dostarczyć do redakcji osobiście lub pocztą tradycyjną. Liczy się data dostarczenia przesyłki do redakcji. Uwaga! Głosować można tylko na oryginalnych kuponach wyciętych z NJ.
Aby wziąć udział w głosowaniu elektronicznym, trzeba wysłać sms na numer 7255. Koszt jednego smsa to 2,00 zł netto + 23 proc. VAT (2,46 zł brutto) we wszystkich polskich sieciach telefonii komórkowej. Aby oddać głos na ulubionego artystę, wysyłamy wiadomość o treści: WYTRYCH, z przypisanym danemu kandydatowi numerem, np. WYTRYCH99 (bez żadnych dodatkowych znaków typu spacja, kropka czy przecinek). Głosowanie smsowe trwa nieprzerwanie do 5 października 2017 r., do godz. 24.00. Jedna osoba może oddać dowolną liczbę głosów (kuponów i smsów na różnych kandydatów).

Laureata Wytrycha 2017 poznamy podczas Gali Srebrnych Kluczyków 2017, która odbędzie się w sobotę 7 października 2017 roku, o godz. 19.00 w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury.
Tego wieczoru wręczone zostaną też Srebrne Kluczyki 2017 za dokonania sezonu artystycznego 2016/2017, przyznane w kilku kategoriach przez Kapitułę nagrody. Poznamy też tegorocznego laureata Złotego Kluczyka przyznawanego przez Fundację Nowin Jeleniogórskich za wydarzenie, inicjatywę, działalność wykraczającą poza czasowe ramy jednego sezonu i zasługującą na wyróżnienie szczególne. Wydarzeniem artystycznym Gali będzie unikatowy koncert muzyki filmowej Michała Lorenca w wykonaniu fenomenalnego zespołu DesOrient. Gorąco zapraszamy wszystkich do udziału w tym szczególnym spotkaniu.

Zachęcamy też do współdecydowania o tym, kto otrzyma tegoroczną nagrodę publiczności. Wytrych 2017 czeka już na laureata. Warto głosować na swoich ulubieńców ze świata sztuki również dlatego, że w ten sposób zdobyć można zaproszenie na Galę Srebrnych Kluczyków 2017 i będący jej częścią koncert zespołu DesOrient, który specjalnie na ten jeden wieczór przyjedzie do Jeleniej Góry! To będzie wspaniała uczta muzyczna.

Dwuosobowe zaproszenia na Galę Srebrnych Kluczyków 2017 wraz z koncertem grupy DesOrient otrzymają trzy osoby, które oddadzą największą ilość głosów na dowolnych kandydatów. W przypadku głosów oddanych za pomocą smsów liczyć będzie się ilość wiadomości wysłanych z jednego numeru telefonu. W przypadku głosowania przy pomocy kuponów konieczne jest wpisanie na kuponie imienia i nazwiska głosującego oraz numeru telefonu, który także posłuży do identyfikacji głosującego, oraz pozwoli nam skontaktować się z właściwą osobą w przypadku szczęśliwie zdobytego zaproszenia. Liczy się suma głosów oddanych w obu etapach plebiscytu.

Oto lista kandydatów nominowanych do WYTRYCHA 2017 (w kolejności zgłoszeń):

Piotr Michalak (muzyk) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH7

Krzysztof Rogacewicz (aktor Teatru Maska) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH9

Tadeusz Rybicki (aktor Teatru Cinema, reżyser) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH12

Jadwiga i Tadeusz Kutowie (twórcy Teatru Naszego) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH15

Anna Ludwicka-Mania (aktorka Teatru C.N. Norwida) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH17 

 

Komentarze (5)

Was pogięło z tym wytrychem paskudna nazwa a na zdjęciu kluczyk.

Naucz się pisać po polsku, a potem komentuj, Januszu internetów.

Ciągle te same nazwiska. Naprawdę nie znacie innych artystów z Jeleniej Góry? A Agnieszka Rehlis? Nic? Nie? Ciągle schematyczny i nudny Teatr Cinema? Nie bywacie na innych występach? Nie znacie innych artystów?

Szanowny Internauto! Mogłeś zgłosić do plebiscytu dowolnych artystów z całego regionu i głosować na swoich ulubieńców. Nominacje do nagrody publiczności otrzymały osoby, które zostały zgłoszone i otrzymały największą ilość głosów w pierwszym etapie plebiscytu. Zachęcamy do uważnej lektury publikacji NJ.

A plebiscyt Wykałaczka roku?