To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Dla kogo Wytrych 2017? Oto nominowani do nagrody!

Dla kogo Wytrych 2017? Oto nominowani do nagrody!

Zakończył się pierwszy etap Nowinowego plebiscytu na najpopularniejszego artystę regionu, którego stawką jest Wytrych do Serc Publiczności 2017. Głosami naszych Czytelników do tej szczególnej nagrody nominowani zostali: Piotr Michalak (muzyk), Krzysztof Rogacewicz (aktor Teatru Maska), Tadeusz Rybicki (aktor Teatru Cinema, reżyser), Jadwiga i Tadeusz Kutowie (twórcy Teatru Naszego) oraz Anna Ludwicka-Mania (aktorka Teatru C.K. Norwida). Finałowe głosowanie na ulubieńców publiczności potrwa do 5 października 2017 r. 

Decyzję, kto otrzyma Srebrne Kluczyki 2017 w kilku kategoriach, za dokonania sezonu artystycznego 2016/2017, podjęła już Kapituła nagrody. Złoty Kluczyk za wydarzenie, inicjatywę, działalność wykraczającą poza czasowe ramy jednego sezonu i zasługującą na wyróżnienie szczególne, tradycyjnie już przyzna Fundacja Nowin Jeleniogórskich. Laureatów wszystkich tegorocznych nagród kulturalnych Nowin Jeleniogórskich, w tym także Wytrycha do Serc Publiczności, poznamy podczas Gali Srebrnych Kluczyków 2017, która odbędzie się w sobotę 7 października 2017 roku, w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Wydarzeniem artystycznym Gali będzie unikatowy koncert muzyki filmowej Michała Lorenca w wykonaniu fenomenalnego zespołu DesOrient. Gorąco zapraszamy wszystkich do udziału w tym szczególnym spotkaniu. Początek o godz. 19.00

O tym, w czyje ręce trafi WYTRYCH 2017, decydujecie wyłącznie Państwo. Nagrodę otrzyma artysta, na którego oddanych zostanie najwięcej głosów.
Podzielone na dwa etapy głosowanie, w plebiscycie publiczności na najpopularniejszego artystę regionu, trwa już od 5 września. W poniedziałek, 25 września 2017 do godz. 12.00, zakończył się etap pierwszy, w którym głosować można było na wszystkich 17 zgłoszonych artystów. W ten sposób wyłoniona została piątka finalistów. W drugim etapie, trwającym od 25 września do 5 października 2017 r., do godz. 24.00, głosować można już tylko na kandydatów, którzy zdobyli najwięcej głosów w pierwszym etapie i w ten sposób nominowani zostali do nagrody. Wszyscy nominowani do nagrody artyści zaproszeni zostaną na Galę, podczas której ogłosimy wyniki głosowania publiczności.

Na nominowanych do WYTRYCHA 2017 kandydatów głosować można na kuponach zamieszczanych w „Nowinach Jeleniogórskich" oraz SMS-ami.
Aby zagłosować przy pomocy kuponu, należy wyciąć kupon wydrukowany w aktualnym wydaniu NJ, wypełnić i dostarczyć do redakcji osobiście lub pocztą tradycyjną. Liczy się data dostarczenia przesyłki do redakcji. Uwaga! Głosować można tylko na oryginalnych kuponach wyciętych z NJ. 

Aby wziąć udział w głosowaniu elektronicznym, trzeba wysłać sms na numer 7255. Koszt jednego smsa to 2,00 zł netto + 23 proc. VAT (2,46 zł brutto) we wszystkich polskich sieciach telefonii komórkowej. Aby oddać głos na ulubionego artystę, wysyłamy wiadomość o treści: WYTRYCH, z przypisanym danemu kandydatowi numerem, np. WYTRYCH99 (bez żadnych dodatkowych znaków typu spacja, kropka czy przecinek). Głosowanie smsowe trwa nieprzerwanie do 5 października 2017 r., do godz. 24.00. Jedna osoba może oddać dowolną liczbę głosów (kuponów i smsów na różnych kandydatów).

Zapraszamy do współdecydowania o tym, kto otrzyma tegoroczne nagrody kulturalne NJ. Warto głosować na swoich ulubieńców ze świata sztuki również dlatego, że w ten sposób zdobyć można zaproszenie na Galę Srebrnych Kluczyków 2017 i będący jej częścią koncert zespołu DesOrient, który specjalnie na ten jeden wieczór przyjedzie do Jeleniej Góry! To będzie wspaniała uczta muzyczna.

Dwuosobowe zaproszenia na Galę Srebrnych Kluczyków 2017 wraz z koncertem grupy DesOrient otrzymają trzy osoby, które oddadzą największą ilość głosów na dowolnych kandydatów. W przypadku głosów oddanych za pomocą smsów liczyć będzie się ilość wiadomości wysłanych z jednego numeru telefonu. W przypadku głosowania przy pomocy kuponów konieczne jest wpisanie na kuponie imienia i nazwiska głosującego oraz numeru telefonu, który także posłuży do identyfikacji głosującego, oraz pozwoli nam skontaktować się z właściwą osobą w przypadku szczęśliwie zdobytego zaproszenia. Liczy się suma głosów oddanych w obu etapach plebiscytu.

Oto lista kandydatów nominowanych do WYTRYCHA 2017 (w kolejności zgłoszeń):

Piotr Michalak (muzyk) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH7

Krzysztof Rogacewicz (aktor Teatru Maska) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH9

Tadeusz Rybicki (aktor Teatru Cinema, reżyser) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH12

Jadwiga i Tadeusz Kutowie (twórcy Teatru Naszego) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH15

Anna Ludwicka-Mania (aktorka Teatru C.N. Norwida) - sms na numer 7255 o treści WYTRYCH17
 

 

Komentarze (5)

Ja Widzę kluczyk bo wytrych wygląda inaczej .

Za artystę w fachu przewodnictwa górskiego uważa się Marek Kita. Prawda jest taka, że jest on kiepskim przewodnikiem i do artysty w tym pięknym fachu jest mu daleko.

.. sp.Papiez Swiety Jan Pawl II rowniez byl Artysta - aktorem,ale umarl i jest teraz w Niebie.Ja jestem stary,ale lubie Aktorow z Michalowic i tam jezdzilem,a teraz szkoda pisac,bo wole ogladac cyrk koscielny

a ja lubie chodzic pod kosciol i obserwowac zachowanie prawdziwych katolikow- to dopiero cyrk, no ale miasto nie ma kasy na tyle wytrychow

MASAKRA,niestety KK zostal podzielony przez kaczynskiego,ja naleze do jego przeciwnikow,ale jednak chodze do Kosciola i uwazam,ze mamy duzo zaklamania i mozna to zazwac"era plastyku koscielnego"